Eryiğit’in Başarısı Takdir Topluyor

Sponsor

Eğitim alanında yaptığı bir çok proje ve çalışmalarla ilçe eğitimine farklı bir boyut kazandıran Eryiğit, dur durak bilmeden her zaman öğretmen ve öğrencilerle bir araya geliyor.
Her fırsatta öğrencilerle buluşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Öğrencilere yaptığı konuşmalar ve sohbetlerde; Millî ve manevi değerlerine bağlı, ailelerine, vatanına, milletine faydalı birer birey olarak en iyi üniversitelerde öğrenimlerine devam etmeleri istiyor.

Sungurlu'ya 2017 yılında İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Mustafa Eryiğit’in, yaptığı çalışmalar ve projeler ilçe halkı tarafından takdir ediliyor. | Sungurlu Haber
“Öğretmen ve İdarecilerle Bir Araya Geliyor”
Sık sık öğretmen ve okul idarecilerle bir araya gelen Eryiğit, yaptığı konuşmalarda ilçenin ve öğrencilerin başarısını arttırmak gibi konular değinerek; “Gençlerimizin vatanını, milletini seven, bilgili, bilinçli, milli ve manevi değerlerine bağlı, çevreyi ve doğayı koruyan, ruh ve beden sağlığına sahip, doğru düşünen ve sağlıklı karar veren bireyler olarak yetişmesi en büyük hedefimizdir. Hedeflerimiz doğrultusunda, eğitim hizmetlerinin kalitesinin yükseltmek ve eksiklerimizi gidermek için çalışmalarımızı sürdürmeliyiz” diyor.
Geleceğe yönelik en iyi yatırım insana, özellikle de çocuklara ve gençlere yapılan yatırımdır diye konuşan Eryiğit, İyi bir eğitim bir toplumu geri kalmışlıktan kurtardığı gibi modern, ileri, aydın bir toplum haline de getirir. Bir milleti yücelten ve ilerleten onun eğitimdeki başarısıdır. Çocuklarımızı ve gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirebilirsek, onlara ne kadar çok imkân sunabilirsek, ülkemizin yarınları da o kadar parlak olacağını söylüyor.

Sungurlu'ya 2017 yılında İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Mustafa Eryiğit’in, yaptığı çalışmalar ve projeler ilçe halkı tarafından takdir ediliyor. | Sungurlu Haber

Sponsor

“Okul Ziyaretleri Hız Kesmiyor”
Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, ilçe ve köylerdeki bütün okulları ziyarette bulunarak, öğrenci ve öğretmenlerle sohbet ederek, okul hakkında bilgiler alıyor.
Gerçekleştirilen ziyaretlerde okul binalarının fiziki durumları, eksikleri ve yapılması gerekenler tespit edilerek, okulların başarı durumları ve yapılan sosyal kültürel faaliyetler hakkında görüşüyor. Her ziyaretin dile getirdiği İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hedefimiz, öğrencilerimize en iyi fiziki şartlarda, en iyi eğitimi vermek, bu doğrultuda çalışmalarımız aralıksız devam edeceğiz diye ziyaretlerini tamamlıyor.

Yapılan Projeler;
Öğretmen Korosu (2017 – 2018 eğitim öğretim), Açık Hava Sinemaları: (2017 – 2018 eğitim öğretim), Öğrenmenin ve Öğretmenin Sınırı Yok: (2017 – 2018 eğitim öğretim), Gurur Çayı Projesi: (2017 – 2018 eğitim öğretim), Misafirim Öğretmenim Projesi: (2017 – 2018 eğitim öğretim) Sungurlu’yu Tanıyor ve Tanıtıyorum Projesi: (2017 – 2018 eğitim öğretim), Yazın Sesi Çocuk Cıvıltısı Projesi: (2017 – 2018 eğitim öğretim), Devamsızlığı Önleme Davranışları Geliştirme Projesi: (2017 – 2018 eğitim öğretim), 9 Doğum Günümü Okulda Kutluyorum Projesi: (2017 – 2018 eğitim öğretim),
Sungurlunun Gençleri NASA ile Buluşuyor Projesi: (2017 – 2018 eğitim öğretim)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 2018-2019 yılında da projeler devam ediyor.

Sponsor
Önceki İçerikİşte Partilerin Meclis Adayları
Sonraki İçerikKöpeğe Çarpmamak İçin Manevra Yaptı, Canından Oluyordu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz