Eryiğit, ” Yeni Projeler Üretmeliyiz “

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit Haydar Öztaş Anadolu Lisesi’nde yapılan seminer çalışmalarına katıldı.

Abone Ol

Öğretmenler ile bir araya gelen Eryiğit, geçmiş yılın değerlendirmesini yaparak eğitim öğretim yılı boyunca yürütülecek çalışma ve projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Eryiğit, “Öğretmen arkadaşlarımın huzurlu bir ortamda çalışması benim birinci önceliğimdir. Bizlere emanet olan evlatlarımızı hep birlikte en iyi seviyelere getirmek için çalışmalıyız,projeler üretmeliyiz. Kaybedecek hiçbir öğrencimiz yoktur. Bizlerden beklentiler çok yüksek el birliği ile çalışarak bu beklentileri karışılacağımıza inancım tamdır. Geçen yıldaki eğitim öğretim çalışmalarından dolayı okul idaremize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bu yıl daha güzel çalışmalar yapacağınıza eminim. Kapım, telefonum hepinize açık her zaman yanınızda ve destekçiniz olmaya hazırım.” dedi.
Konuşmasının sonunda öğretmenlerin taleplerini dinleyen Eryiğit, yeni öğretim yılında başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz