Eryiğit, ” Yeni Projeler Üretmeliyiz “

Sponsor

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit Haydar Öztaş Anadolu Lisesi’nde yapılan seminer çalışmalarına katıldı.

Öğretmenler ile bir araya gelen Eryiğit, geçmiş yılın değerlendirmesini yaparak eğitim öğretim yılı boyunca yürütülecek çalışma ve projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Eryiğit, “Öğretmen arkadaşlarımın huzurlu bir ortamda çalışması benim birinci önceliğimdir. Bizlere emanet olan evlatlarımızı hep birlikte en iyi seviyelere getirmek için çalışmalıyız,projeler üretmeliyiz. Kaybedecek hiçbir öğrencimiz yoktur. Bizlerden beklentiler çok yüksek el birliği ile çalışarak bu beklentileri karışılacağımıza inancım tamdır. Geçen yıldaki eğitim öğretim çalışmalarından dolayı okul idaremize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bu yıl daha güzel çalışmalar yapacağınıza eminim. Kapım, telefonum hepinize açık her zaman yanınızda ve destekçiniz olmaya hazırım.” dedi.
Konuşmasının sonunda öğretmenlerin taleplerini dinleyen Eryiğit, yeni öğretim yılında başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

Sponsor
Önceki İçerikCenazeye Giderken Kaza Yaptı : 3 Yaralı
Sonraki İçerikSigarayı Bıraktı, 7 bin 200 TL Biriktirdi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz