Eryiğit, Toki Necip Fazıl Ortaokulunun Bayrak Törenine Katıldı

Bayrak töreninde öğrencilerle buluşan ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında “Geleceğimizin teminatı olan kıymetli öğrencilerimiz, bizim en öncelikli konumuz, sizin en iyi şekilde eğitim görmenizi ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlamaktır. Eğitim alanında yapılan tüm çalışmalara öncelik veriyoruz” dedi.

Abone Ol

Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinleyen Mustafa Eryiğit, daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek sohbet etti. Öğrenciler geleceğe dair beklentilerini, eğitimlerine ilişkin istek ve taleplerini aktarma imkanı buldular. Ailelerine selamlarını iletmelerini isteyen Milli Eğitim Müdürü Eryiğit, “İlçemizde ki bütün öğrencilerimiz gibi sizler de benim için çok kıymetlisiniz. Bir öğretmeniniz olarak yanınızda ve desteğiniz olmaya devam edeceğim.

Öğrencilerin mutlu ve başarılı olması için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim camiası olarak çalıştıklarını, çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim, dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz