Eryiğit, Toki Necip Fazıl Ortaokulunun Bayrak Törenine Katıldı

Sponsor

Bayrak töreninde öğrencilerle buluşan ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında “Geleceğimizin teminatı olan kıymetli öğrencilerimiz, bizim en öncelikli konumuz, sizin en iyi şekilde eğitim görmenizi ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlamaktır. Eğitim alanında yapılan tüm çalışmalara öncelik veriyoruz” dedi.

Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinleyen Mustafa Eryiğit, daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek sohbet etti. Öğrenciler geleceğe dair beklentilerini, eğitimlerine ilişkin istek ve taleplerini aktarma imkanı buldular. Ailelerine selamlarını iletmelerini isteyen Milli Eğitim Müdürü Eryiğit, “İlçemizde ki bütün öğrencilerimiz gibi sizler de benim için çok kıymetlisiniz. Bir öğretmeniniz olarak yanınızda ve desteğiniz olmaya devam edeceğim.

Öğrencilerin mutlu ve başarılı olması için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim camiası olarak çalıştıklarını, çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim, dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞahiner; “Çocuklarımızın, gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi, ancak onlara vereceğimiz doğru sağlık bilinciyle mümkün olacaktır”
Sonraki İçerikGüreşçilerimiz Türkiye Şampiyonasına Katılacaklar
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz