-0.6 C
Sungurlu
25/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimEryiğit, Toki Necip Fazıl Ortaokulunun Bayrak Törenine Katıldı

Eryiğit, Toki Necip Fazıl Ortaokulunun Bayrak Törenine Katıldı

- Google Reklamı -

Bayrak töreninde öğrencilerle buluşan ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında “Geleceğimizin teminatı olan kıymetli öğrencilerimiz, bizim en öncelikli konumuz, sizin en iyi şekilde eğitim görmenizi ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlamaktır. Eğitim alanında yapılan tüm çalışmalara öncelik veriyoruz” dedi.

Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinleyen Mustafa Eryiğit, daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek sohbet etti. Öğrenciler geleceğe dair beklentilerini, eğitimlerine ilişkin istek ve taleplerini aktarma imkanı buldular. Ailelerine selamlarını iletmelerini isteyen Milli Eğitim Müdürü Eryiğit, “İlçemizde ki bütün öğrencilerimiz gibi sizler de benim için çok kıymetlisiniz. Bir öğretmeniniz olarak yanınızda ve desteğiniz olmaya devam edeceğim.

Öğrencilerin mutlu ve başarılı olması için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim camiası olarak çalıştıklarını, çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim, dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2197
EUR
28,8311
GBP
33,2391
RUB
0,2834
CNY
3,7226
JPY
0,1829

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu