Eryiğit Özel Öğrencileri Okullarında Ziyaret Etti

Sponsor

Ziyarette Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından üretilen okullara dağıtılan özel eğitim materyal setini inceleyerek öğretmenlerden bilgi aldılar.

Özel öğrencilerin bireysel farklılıklarına ve ihtiyaçlarına uygun öğretim ortamları oluşturarak aldıkları eğitimin niteliğine doğrudan katkı sağlayacak uygun materyallerin temini için Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce üretilen özel eğitim materyal setinin ilçemizdeki Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi, Habib Güleser Öztaş ilkokulu Özel Eğitim Sınıfı ve Cumhuriyet İlkokulu Özel Eğitim Sınıfına İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından dağıtımı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, dağıtılan özel eğitim materyal setleri için Milli Eğitim Bakanlığı yetkilerine ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikMuhteşem Kalabalık, Muhteşem Açılış
Sonraki İçerikEğitim ve Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz