Eryiğit, Özel Eğitim ve Öğretim Kurum Temsilcileri ile Bir Araya Geldi

Sponsor

Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans salonunda gerçekleşen toplantı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, yaptığı konuşmada “Bu toplantıda, Milli Eğitim Müdürlüğü ile özel sektör yöneticileri olarak birlikte alacağımız kararlarla, birlikte yapacağımız çalışmalarla, eksikliklerimizi tamamlayarak eğitim camiasına daha büyük hizmetler yapacağımıza inanıyoruz. İnsana yapılan yatırım, ülkeyi büyütecek en hızlı yatırım olacaktır. Sungurlu’daki öğrencilerimize ve vatandaşlarımıza hep birlikte en iyi hizmeti verme gayretinde olmalıyız” dedi.
Toplantıda Milli Eğitim Müdürlüğü ile ilgili birim tarafından yapılması gereken iş ve işlemler hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Kurum temsilcileri kendileri ile ilgili genel bilgiler sunarak, kurumlarında yapmakta oldukları çalışmalar ve uygulamalar hakkında bilgiler verdiler.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Polis, Gaspçıları Kıskıvrak Yakaladı
Sonraki İçerikKesik Kablo Parçaları Yakalattı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz