Eryiğit, Okul ve Kurum Müdürleri İle Bir Araya Geldi

Sponsor

İlçe Mili Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit açılış konuşmasında ;’’2018-2019 Eğitim öğretim yılı 1.dönemini başarılı bir şekilde tamamladığımız düşüncesindeyiz. Ancak başarı bir hedef değil, daha iyi başarılara yelken açacağımız bir yolculuktur. Bu bağlamda toplantımızda birinci dönemi derinlemesine analiz ederek bütün okul ve kurumlarımızın ikinci dönem için mutlaka hedefler koymasını, planlamalar yapmasını istiyoruz. Ülke genelinde başlatılan “Öncelik Yayaların ” çalışması kapsamında bayrak törenlerinde bu konuya değinerek çocuklarımız ve velilerimizle paylaşmanızı rica ediyorum” dedi.

Millî Eğitim Bakanlığımızın çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı bireyler yetiştirmek amacıyla oluşturulan 2023 Vizyon Belgesi, çocuklarımızın ilgi, yetenek ve mizaçları doğrultusunda gelişimleri için tüm okullarda olduğu gibi Sungurludaki okullarımızda da ‘Tasarım- Beceri Atölyeleri’ kurulmasını öngörüyoruz diyen Eryiğit, İkinci dönemde projelerin devam edeceğini söyleyerek destek veren okul idarecilerine, öğretmenlerine, yardımcı hizmetli personellerine ve velilere teşekkür etti.
Taşımalı gelen öğrencilerin servis ve yemekleri konusunda okul müdürlerini, daha dikkatli ve hassas olmaları konusunda uyardı. Öğrenci devamsızlığını önemsediklerini ifade ederek, okula gelmeyen öğrenci ile ilgili velilerimizin anında bilgilendirilmesini istedi.

Sponsor
Önceki İçerik“Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin”
Sonraki İçerikSungurlu’da Kayıtlı 15 bin 744  Araç, 17 bin 105 Sürücü Var
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz