Eryiğit, Okul Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, öğrenci meclis başkanları ile toplantı yaptı.
Milli Eğitim Bakanlığı Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Yönergesi doğrultusunda okullarında seçilen Okul Öğrenci Meclis Başkanları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’in başkanlığında ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya geldi.
Eryiğit konuşmasında “Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilçemizdeki bütün okul ve kurumlarımızda sizlere en iyi hizmeti verme gayretindeyiz. Birinci önceliğimiz sizlerin mutluluğu bunun tesis ettikten sonra başarı gelecektir. 2017-2018 Eğitim öğretim yılında okullarımızda sizler için birçok çalışma ve projeyi yürütüyoruz. İdarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve sizler hepsinde etkin olarak yeralıyorsunuz. Okul ziyaretlerimde yaptığımız toplantılarda sizlerin memnuniyetini görmek bizleri daha çok motive ediyor. Bütün eğitim ailesi olarak velilerimizin memnuniyeti sizlerin mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Toplantıda okul başkanlarının tamamı söz olarak okulları ve ilçemizin eğitimi ile ilgili görüşlerini ve taleplerini aktardılar. Öğrenciler, kendilerini ifade edebilmenin ve okullarındaki sorunlar için çözüm arayabilmenin sevincini yaşadı.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz