-0.6 C
Sungurlu
04/06/2023
Sungurlu HaberleriEğitimEryiğit, Okul Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Eryiğit, Okul Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

- Google Reklamı -

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, öğrenci meclis başkanları ile toplantı yaptı.
Milli Eğitim Bakanlığı Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Yönergesi doğrultusunda okullarında seçilen Okul Öğrenci Meclis Başkanları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’in başkanlığında ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya geldi.
Eryiğit konuşmasında “Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilçemizdeki bütün okul ve kurumlarımızda sizlere en iyi hizmeti verme gayretindeyiz. Birinci önceliğimiz sizlerin mutluluğu bunun tesis ettikten sonra başarı gelecektir. 2017-2018 Eğitim öğretim yılında okullarımızda sizler için birçok çalışma ve projeyi yürütüyoruz. İdarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve sizler hepsinde etkin olarak yeralıyorsunuz. Okul ziyaretlerimde yaptığımız toplantılarda sizlerin memnuniyetini görmek bizleri daha çok motive ediyor. Bütün eğitim ailesi olarak velilerimizin memnuniyeti sizlerin mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Toplantıda okul başkanlarının tamamı söz olarak okulları ve ilçemizin eğitimi ile ilgili görüşlerini ve taleplerini aktardılar. Öğrenciler, kendilerini ifade edebilmenin ve okullarındaki sorunlar için çözüm arayabilmenin sevincini yaşadı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0974
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu