Eryiğit Öğretmenlerle Biraraya Geldi

Yavuz Selim İlkokulunda, İlkokul öğretmenlerinin zümre toplantısı, Fatih Ortaokulunda ortaokul branş öğretmenlerinin ve Sungurlu Anadolu Lisesinde lise branş öğretmenleri ile Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde meslek öğretmenlerinin zümre toplantıları gerçekleşti.
Toplantılarda geçen yılın bir değerlendirilmesi yapıldıktan sonra yeni eğitim-öğretim yılında yapılması planlanan çalışmalar ele alındı.

Abone Ol

İlçemizde 2018-2019 eğitim-öğretim yılı zümre ile değerlendirme ve planlama toplantıları yapıldı. Yavuz Selim İlkokulu, Fatih Ortaokulu, Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sungurlu Anadolu Liselerinin konferans salonlarında gerçekleşen toplantılara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit ve İlçede görev yapan öğretmenler katıldı. | Sungurlu HaberEryiğit yaptığı konuşmada, “Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında Sungurlu Eğitim ailesi olarak el birliğiyle güzel başarılara imza attık. Sizlere bu anlamda canı gönülden teşekkür ediyorum. Sizlerden online ortamda aldığım görüş ve önerilerinizi tek tek okudum. Bu doğrultuda 2018-2019 eğitim öğretim yılında çok daha güzel başarılara imza atacağınıza inancım tamdır. Branşınızla ilgili hazırladığımız istatistik çalışmasını sizlere veriyoruz. Bu veriler ışığında planlamanızı yaparak öğrencilerimizi akademik başarı anlamında da üst seviyeye çıkarma gayretinde olalım. Okullarımızda yürüteceğiniz bütün çalışma ve projelerde sizlerin yanında ve desteğiniz olmaya devam edeceğim. Telefon numaram hepinizde var beni her zaman arayabilirsiniz. Meslektaşınız olarak her zaman yanınızdayım. Biz büyük bir aileyiz el birliğiyle Sungurlu ilçemizi eğitimde en iyi seviyelere getireceğimize inancım tamdır. 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının huzurlu bir ortamda başarılı bir yıl olması dileklerimle sizlere kolaylıklar diliyorum.” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz