Eryiğit Öğrencilerle Yakından İlgileniyor

Sponsor

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu Toki Necip Fazıl Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
Okul Müdürü Salih Celal Sarıyüce’ den okulun fiziki durumu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu Toki Necip Fazıl Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. | Sungurlu Haber
Eryiğit, sınıflarda öğrenciler ile sohbet etti. Öğrencilere derslerde başarılı olabilmeleri için düzenli çalışmaları gerektiğini ifade eden Eryiğit, “Derslerinize planlı ve programlı çalışın. Okulumuzdaki birlik ve beraberlik sizler için bulunmaz bir fırsat. İyi bir kadro sizlere hizmet veriyor. Okulunuzda her türlü imkana sahipsiniz. Hepinizin başarılı olacağından şüphem yok’’ diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Silahlı Kavga : 1 Yaralı
Sonraki İçerikTaşköprü Kavşağında kaza : 3 yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz