Eryiğit Müdür Yardımcıları ile Bir Araya Geldi

Müdür yardımcılar toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, okul ve kurum müdür yardımcıları katıldı.

Abone Ol

İlçe Mili Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, açılış konuşmasında “kıymetli, Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı arkadaşlarım 2018 2019 eğitim öğretim yılı öncesi geçmiş yılın değerlendirilmesi, bu yılın planlanması planlanmasını yapacağımız toplantıda sizlerle birlikteyiz. Geçen yıl fedakarca yürüttüğünüz çalışmalar projelere sağladığınız etkin katkı için çok teşekkür ederim.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı öncesi okul müdür yardımcıları ile biraraya geldi. | Sungurlu Haber

Bu eğitim öğretim yılında şöyle bir yol izledik. Okul ve Kurumlarımızdaki bütün çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldik. Bu ilk olarak zümre başkanlarımız, okul müdürlerimizle, yardımcı hizmetler personelimiz ve son olarak da sizlerle bir araya gelerek hazırlık sürecini tamamlamış bulunuyoruz.
Toplantı geçen yıl İlçemizdeki bütün okulların yürüttüğü çalışmalar, öğrenci notları, deneme sınavı sonuçları, devamsızlık durumları ile ilgili yapılan istatistik çalışmaları paylaşılarak okullarımızın durumlarını görmeleri sağlandı. 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında yapılması planlanan çalışmalar ve projeler ile ilgili sunumlar gerçekleştirildi.
Başarı dilekleriyle toplantı sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz