-0.6 C
Sungurlu
25/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimEryiğit Müdür Yardımcıları ile Bir Araya Geldi

Eryiğit Müdür Yardımcıları ile Bir Araya Geldi

- Google Reklamı -

Müdür yardımcılar toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, okul ve kurum müdür yardımcıları katıldı.

İlçe Mili Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, açılış konuşmasında “kıymetli, Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı arkadaşlarım 2018 2019 eğitim öğretim yılı öncesi geçmiş yılın değerlendirilmesi, bu yılın planlanması planlanmasını yapacağımız toplantıda sizlerle birlikteyiz. Geçen yıl fedakarca yürüttüğünüz çalışmalar projelere sağladığınız etkin katkı için çok teşekkür ederim.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı öncesi okul müdür yardımcıları ile biraraya geldi. | Sungurlu Haberleri

- Advertisement -

Bu eğitim öğretim yılında şöyle bir yol izledik. Okul ve Kurumlarımızdaki bütün çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldik. Bu ilk olarak zümre başkanlarımız, okul müdürlerimizle, yardımcı hizmetler personelimiz ve son olarak da sizlerle bir araya gelerek hazırlık sürecini tamamlamış bulunuyoruz.
Toplantı geçen yıl İlçemizdeki bütün okulların yürüttüğü çalışmalar, öğrenci notları, deneme sınavı sonuçları, devamsızlık durumları ile ilgili yapılan istatistik çalışmaları paylaşılarak okullarımızın durumlarını görmeleri sağlandı. 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında yapılması planlanan çalışmalar ve projeler ile ilgili sunumlar gerçekleştirildi.
Başarı dilekleriyle toplantı sona erdi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2046
EUR
28,9498
GBP
33,3106
RUB
0,2835
CNY
3,7206
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu