Eryiğit Meslek Lisesini Ziyaret Etti

Sponsor

İlçe Milli Eğittim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünü ziyaret etti.

Bilişim Teknolojileri, Elektrik – Elektrik teknolojisi, Makine Teknoloji, Metal Teknoloji, Mobilya ve İç Tasarım atölyesinde öğrencilerin üretimi ve derslerini yerinde inceleyen ve sohbet eden Eryiğit, öğrencilerin derslerindeki çalışmalarına bizzat katıldı.
İlçe Milli Eğittim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünü ziyaret etti. | Sungurlu Haber
Eryiğit, “Mesleki eğitimin, ülkemiz için vazgeçilmez ve zorunluluk olduğunu, meslek liselerinin ürettikleri ile markalaşma yolunda önemli adımlar atacağını ve ülke ekonomisine katma değer katacağını belirtti. Tüm meslek liselerinin üretime insan kaynağı oluşturulmasında önemli bir yere sahip olduğunu ve böylelikle ülkemizin kalkınmasına büyük katkı sağlayacağına inandığını ifade etti.
İlçe Milli Eğittim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünü ziyaret etti. | Sungurlu Haber
İlçemizdeki meslek liseleri için okul yöneticileri ve öğretmenlerimizle bir takım çalışma ve projeler üretiyoruz. Bu çalışmaları neticelendirmemiz durumunda okullarımız daha çok tercih edilen, ilçemizin ve ülkemizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının yetiştirildiği alanlar olacaktır. Okulumuzdaki öğretmenlerimizin fedakarca çalışmalarını yerinde görmenin mutluluğunu yaşıyorum herbirine ayrı ayrı teşekkür ederim. Güzel ülkemizi daha iyi noktalara getirebilmek için “Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır” düsturunu aklımızdan çıkarmamamız gerekir” dedi.
Okulun ihtiyaçları ve sorunları ilgili bilgi alan Eryiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okulumuzu, çalışmalarınızı yakınen takip etmeye ve destek olmaya devam edeceklerini ifade edip başarı dilekleriyle ziyaretini sonlandırdı.

Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Takla Atarak Tarlaya Devrildi : 3 Yaralı
Sonraki İçerikBelediye Ekipleri, Öğrencilerle Fidan Dikti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz