-0.6 C
Sungurlu
13/03/2023
Sungurlu HaberleriEğitimEryiğit Meslek Lisesini Ziyaret Etti

Eryiğit Meslek Lisesini Ziyaret Etti

- Google Reklamı -

İlçe Milli Eğittim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünü ziyaret etti.

Bilişim Teknolojileri, Elektrik – Elektrik teknolojisi, Makine Teknoloji, Metal Teknoloji, Mobilya ve İç Tasarım atölyesinde öğrencilerin üretimi ve derslerini yerinde inceleyen ve sohbet eden Eryiğit, öğrencilerin derslerindeki çalışmalarına bizzat katıldı.
İlçe Milli Eğittim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünü ziyaret etti. | Sungurlu Haberleri
Eryiğit, “Mesleki eğitimin, ülkemiz için vazgeçilmez ve zorunluluk olduğunu, meslek liselerinin ürettikleri ile markalaşma yolunda önemli adımlar atacağını ve ülke ekonomisine katma değer katacağını belirtti. Tüm meslek liselerinin üretime insan kaynağı oluşturulmasında önemli bir yere sahip olduğunu ve böylelikle ülkemizin kalkınmasına büyük katkı sağlayacağına inandığını ifade etti.
İlçe Milli Eğittim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünü ziyaret etti. | Sungurlu Haberleri
İlçemizdeki meslek liseleri için okul yöneticileri ve öğretmenlerimizle bir takım çalışma ve projeler üretiyoruz. Bu çalışmaları neticelendirmemiz durumunda okullarımız daha çok tercih edilen, ilçemizin ve ülkemizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının yetiştirildiği alanlar olacaktır. Okulumuzdaki öğretmenlerimizin fedakarca çalışmalarını yerinde görmenin mutluluğunu yaşıyorum herbirine ayrı ayrı teşekkür ederim. Güzel ülkemizi daha iyi noktalara getirebilmek için “Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır” düsturunu aklımızdan çıkarmamamız gerekir” dedi.
Okulun ihtiyaçları ve sorunları ilgili bilgi alan Eryiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okulumuzu, çalışmalarınızı yakınen takip etmeye ve destek olmaya devam edeceklerini ifade edip başarı dilekleriyle ziyaretini sonlandırdı.

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
733TakipçilerTakip Et
1,660AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9731
EUR
20,2667
GBP
22,9266
RUB
0,2490
CNY
2,7461
JPY
0,1412

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!