Eryiğit Köydeki Öğrencilerin Doğum Gününü Kutladı

Sponsor

Beşkız Köyü İlkokulunda doğum günü etkinliğinde bir yaş daha büyüyen çocuklar, kendileri için özel olarak organize edilen doğum günü kutlamalarında gönüllerince eğlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, minik öğrencilerle doğum günü pastasını birlikte kesip, çeşitli hediyeler verdi.

Müdür Eryiğit konuşmasında, “İlçe merkezi ve köylerimizdeki her türden bütün okullarımızda ayın son haftasında o ay içerisinde doğan öğrencilerimizin doğum gününü, okul ailesi olarak hep birlikte kutlandığını çocukların mutlu olmaları, okulu sevmeleri, paylaşım ve dayanışma duygusunu öğrenmeleri için bu tür organizasyonlara önem verdiklerini belirtti.
“Doğum Günümü Okulda Kutluyoruz” projesini iki yıldır devam ettiğini ifade eden Eryiğit, Şubat ayında doğan öğrencilerimizin doğum günlerini en içten dileklerle kutlayarak, proje kapsamında ilçemizdeki bütün okullarda fedakarca katkı sağlayan okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ederim” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlulu Gençler 1. Oldu
Sonraki İçerikOtomobil Su Kanalına Düştü
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz