-0.6 C
Sungurlu
26/05/2023
Sungurlu HaberleriEğitimEryiğit Köy Okullarını Ziyaret Etti

Eryiğit Köy Okullarını Ziyaret Etti

- Google Reklamı -

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit beraberinde Şube Müdürü Kadir Şahin ile birlikte ilçe merkezine bağlı köy okullarını ziyaret etti.
Ziyaretine ilk olarak Kavşut Şehit Kerem Berksiz İlkokulu Ortaokulundan başlayarak okul binasının fiziki durumunu inceleyerek okul müdürü Ferhat Cankaloğlu’dan okulun durumuyla ilgili bilgi aldıktan sonra okul idarecisi ve öğretmenlerle toplantı yaptı.
Sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin genel durumlarıyla ilgili öğretmenlerinden bilgi aldı.

Ziyaretin ikinci bölümünde İnegazili Nazik Bekmezci ilkokulunu ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Eryiğit, okul müdürü ve öğretmenleriyle bir araya gelerek istişarede bulundu. Öğrencileri sınıflarında ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, köy okulları ile merkez okullardan farkı olmadığını her şekilde öğrencilere eni iyi eğitim hizmetini sunmaya çalıştıklarını söyledi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
19,6071
EUR
21,3912
GBP
24,5715
RUB
0,2533
CNY
2,8210
JPY
0,1455

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu