Eryiğit, İsmetpaşa Ortaokulu’nda Bayrak Törenine Katıldı

Bayrak töreninde öğrencilerle buluşan ve öğrencilere hitaben bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “2018 – 2019 eğitim öğretim yılında sizlere sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum. Geçtiğimiz yıl ki başarılı çalışmalarınız için Okul Müdürümüze, öğretmenlerimize ve sizlere teşekkür ediyorum. Bu yıl da bu başarılarınızı artırarak devam ettireceğinize inancım tamdır” dedi.

Abone Ol

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit İsmetpaşa Ortaokulunu ziyaret etti. | Sungurlu Haber

Eryiğit daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.
8. sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Eryiğit, öğrencilerle yaptığı sohbetlerde 8. sınıf oldukları için önceki yıllara göre daha çok ders çalışıp istedikleri liselere gitmek için fırsatları değerlendirmeleri söyledi.
Öğrencilere kitap okumaları için tavsiyelerde bulunan Eryiğit, okuma alışkanlığı kazanmış bireylerin, okumak, okuduğunu anlama ve anlatabilme becerilerinin yüksek oranda gelişerek, kendisini ifade etmesinin daha kolay hale geldiğini, bu sayede gireceğiniz sınavlarda daha çabuk anlayarak sınavlarda başarılı olabileceklerini belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit İsmetpaşa Ortaokulunu ziyaret etti. | Sungurlu Haber

Eryiğit, “Siz sevgili öğrencilerimizin mutlu ve başarılı olmanız için ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Sizlere inanıyoruz, sizlere güveniyoruz ailenizi, bizleri ve ilçemizi mutlu edecek başarılar elde edeceğinize inancımız tamdır” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz