Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Eğitim

Eryiğit, İsmetpaşa Ortaokulu’nda Bayrak Törenine Katıldı

Bayrak töreninde öğrencilerle buluşan ve öğrencilere hitaben bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “2018 – 2019 eğitim öğretim yılında sizlere sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum. Geçtiğimiz yıl ki başarılı çalışmalarınız için Okul Müdürümüze, öğretmenlerimize ve sizlere teşekkür ediyorum. Bu yıl da bu başarılarınızı artırarak devam ettireceğinize inancım tamdır” dedi.

Eryiğit, İsmetpaşa Ortaokulu'nda Bayrak Törenine Katıldı » Sungurlu Haber

Eryiğit daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.
8. sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Eryiğit, öğrencilerle yaptığı sohbetlerde 8. sınıf oldukları için önceki yıllara göre daha çok ders çalışıp istedikleri liselere gitmek için fırsatları değerlendirmeleri söyledi.
Öğrencilere kitap okumaları için tavsiyelerde bulunan Eryiğit, okuma alışkanlığı kazanmış bireylerin, okumak, okuduğunu anlama ve anlatabilme becerilerinin yüksek oranda gelişerek, kendisini ifade etmesinin daha kolay hale geldiğini, bu sayede gireceğiniz sınavlarda daha çabuk anlayarak sınavlarda başarılı olabileceklerini belirtti.

Eryiğit, İsmetpaşa Ortaokulu'nda Bayrak Törenine Katıldı » Sungurlu Haber

Eryiğit, “Siz sevgili öğrencilerimizin mutlu ve başarılı olmanız için ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Sizlere inanıyoruz, sizlere güveniyoruz ailenizi, bizleri ve ilçemizi mutlu edecek başarılar elde edeceğinize inancımız tamdır” dedi.

İlgili İçerikler

MYO Öğrencilerinden Engelli Farkındalık Programı

Safa Özhazinedar

Öğrenciler Sordu Astrofizikçi Cevapladı

Safa Özhazinedar

Milli Eğitim Bakanı Selçuk’tan Milyonlarca Öğrenciyi İlgilendiren Açıklama

Safa Özhazinedar

MYO’dan Hastane ve Anaokullarına Akülü Araba

Safa Özhazinedar

Lise ve Pansiyon Yöneticileri ile Biraraya Gelindi

Yatılı Hafızlık Kur’an Kursu İnşaatı Hızla Yükseliyor

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar