-0.6 C
Sungurlu
24/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimEryiğit, İsmetpaşa Ortaokulu'nda Bayrak Törenine Katıldı

Eryiğit, İsmetpaşa Ortaokulu’nda Bayrak Törenine Katıldı

- Google Reklamı -

Bayrak töreninde öğrencilerle buluşan ve öğrencilere hitaben bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “2018 – 2019 eğitim öğretim yılında sizlere sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum. Geçtiğimiz yıl ki başarılı çalışmalarınız için Okul Müdürümüze, öğretmenlerimize ve sizlere teşekkür ediyorum. Bu yıl da bu başarılarınızı artırarak devam ettireceğinize inancım tamdır” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit İsmetpaşa Ortaokulunu ziyaret etti. | Sungurlu Haberleri

Eryiğit daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.
8. sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Eryiğit, öğrencilerle yaptığı sohbetlerde 8. sınıf oldukları için önceki yıllara göre daha çok ders çalışıp istedikleri liselere gitmek için fırsatları değerlendirmeleri söyledi.
Öğrencilere kitap okumaları için tavsiyelerde bulunan Eryiğit, okuma alışkanlığı kazanmış bireylerin, okumak, okuduğunu anlama ve anlatabilme becerilerinin yüksek oranda gelişerek, kendisini ifade etmesinin daha kolay hale geldiğini, bu sayede gireceğiniz sınavlarda daha çabuk anlayarak sınavlarda başarılı olabileceklerini belirtti.

- Advertisement -

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit İsmetpaşa Ortaokulunu ziyaret etti. | Sungurlu Haberleri

Eryiğit, “Siz sevgili öğrencilerimizin mutlu ve başarılı olmanız için ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Sizlere inanıyoruz, sizlere güveniyoruz ailenizi, bizleri ve ilçemizi mutlu edecek başarılar elde edeceğinize inancımız tamdır” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1727
EUR
28,9981
GBP
33,2567
RUB
0,2822
CNY
3,7238
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu