Eryiğit, İlkokul Müdürleri ile Çalışmaları Görüştü

Sponsor

2018- 2019 Eğitim öğretim yılının devam etmesi nedeniyle, ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Mustafa Kadir Şahinoğlu, Yalçın Akkaya, Neşe Akalın ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı, merkez ve köy İlkokul Müdürleri değerlendirme ve planlama toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıda eğitim öğretimin başladığı günden bu güne yürütülen çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulunuldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Eryiğit, toplantıya katılan okul müdürlerine tek tek söz vererek kendilerinden okullarının son durumları hakkında bilgiler aldı. Bütün okul müdürleri kendilerine ayrılan sürede okullarında yürüttükleri çalışmaları ayrıntılı şekilde anlattı. Örnek teşkil edecek çalışmalar ile ilgili ayrıntılı bilgiler verdiler. Güzel örneklerin yaygınlaştırılması açısından verimli geçen toplantıda faaliyet ve çalışmalarını aktarma imkanı buldular.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit okul müdürlerinin devam eden eğitim öğretim yılı ile ilgili olarak istek ve önerilerini dinledi. Eğitim öğretim yılının sorunsuz ve başarılı bir şekilde geçmesi için okul müdürlerimizin özverili bir şekilde çalıştıklarını görmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Yapılacak bu toplantıların yıl içerisinde de devamının geleceğini belirtti. Okul müdürlerimizden eğitim ve öğretim kalitemizin artırılmasına yönelik projelere ağırlık verilmesini, okul müdürlerimizin de yine ayrıca okullarımızda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek zaman zaman toplantılar yapmalarını isteyen Eryiğit, “hepimizin ortak gayesi Sungurlu´da hizmet ettiğimiz öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmesini sağlamaktır. Siz eğitim liderlerinden beklentimiz öğretmenlerimiz, velilerimiz ve personeliniz ile el ele vererek sağlayacağınız sinerji ile ilkokullarımızı öğrencilerimiz için sıcak bir aile ortamı sağlamaya yönelmenizdir. Sunumlarda da gördüğümüz üzere okullarımız çok güzel çalışmalara imza atıyorlar. Ortaya çıkan sayısal veriler elde edilen başarılar ile kendinizi değerlendirme imkanı buldunuz. Toplantıdan elde ettiğiniz verilerle okullarımızda güzel çalışmalar yapacağınıza inancım tamdır. Lideri olduğunuz okulda öğretmenlerimiz ile bir araya gelerek durumunuzu tekrardan analiz ediniz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yürüttüğümüz projelere başta sizlerin büyük desteğinizi bekliyoruz. Bütün bu projelerde tek gayemiz öğrencilerin mutluluğunu ve başarısını sağlamaktır. Sizlere güveniyoruz her zaman yanınızda ve desteğiniz olmaya devam edeceğiz. Bu uzun ve verimli toplantıda ki sunumlarınız ve çalışmalarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU DEVLET HASTANESİNDE BİR İLK
Sonraki İçerikHafif Ticari Araç Kamyonete Çarptı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz