32.1 C
Sungurlu
15/08/2022
Sungurlu HaberleriEğitimEryiğit, Halk Eğitim Müdürlüğü personeli ile toplantı yaptı

Eryiğit, Halk Eğitim Müdürlüğü personeli ile toplantı yaptı

- Google Reklamı -

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Bölüm Şube Müdürü Yalçın Akkaya, Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürü Ahmet Refik Şahin, Müdür yardımcıları ve usta öğreticiler ile toplantı yaptı.
Toplantıda Halk Eğitim Merkezlerinin toplumun her kesimine ulaşmada üstlendiği sorumluluk üzerinde duruldu. Usta öğreticilerin açmış oldukları kurslar ile ilçemizde 7 den 70 vatandaşlarımızın eğitiminde, kursiyerlerimizin alanlarında en iyi şekilde yetişmelerinde ve ilçemizin kültürel sanatsal faaliyetlerinde örnek uygulamalar beklediğimiz personellerimiz olduğu ifade edildi. İlçe Merkezimiz ve köylerimizde çok çeşitli noktalarda vatandaşlarımıza ulaşma imkanı bulduğumuz kurslarda daha etkin ve verimli olma gayreti içinde olunmasının önemi belirtildi.
Halk Eğitimi Merkezinden kursların yanısıra ilçemizin kültürel zenginliklerini ortaya çıkaracak faaliyetler içinde bulunması istendi. Milli Eğitim olarak İlçemizde istihdam alanında da çalışmaların artarak devam etmesi, gerek istihdam kurslarını gerekse istihdam edilen vatandaşlarımızın sayısının artırılmasını hedefliyoruz. Bu bağlamda Halk Eğitimi Merkezinden bu konulara ağırlık vermesini istediğimiz aktarıldı.
Bu güne kadar başarılı işlere imza atan Halk Eğitimi Merkezi idarecilerine ve personeline teşekkür edilerek toplantı sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Edin

20,119BeğenenlerBeğen
9,264TakipçilerTakip Et
706TakipçilerTakip Et
768AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
17,9627
EUR
18,3979
GBP
21,7606
RUB
0,2958
CNY
2,6567
JPY
0,1348

Son Eklenenler

error: İçerikler korunmaktadır!