-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimEryiğit, Halk Eğitim Müdürlüğü personeli ile toplantı yaptı

Eryiğit, Halk Eğitim Müdürlüğü personeli ile toplantı yaptı

- Google Reklamı -

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Bölüm Şube Müdürü Yalçın Akkaya, Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürü Ahmet Refik Şahin, Müdür yardımcıları ve usta öğreticiler ile toplantı yaptı.
Toplantıda Halk Eğitim Merkezlerinin toplumun her kesimine ulaşmada üstlendiği sorumluluk üzerinde duruldu. Usta öğreticilerin açmış oldukları kurslar ile ilçemizde 7 den 70 vatandaşlarımızın eğitiminde, kursiyerlerimizin alanlarında en iyi şekilde yetişmelerinde ve ilçemizin kültürel sanatsal faaliyetlerinde örnek uygulamalar beklediğimiz personellerimiz olduğu ifade edildi. İlçe Merkezimiz ve köylerimizde çok çeşitli noktalarda vatandaşlarımıza ulaşma imkanı bulduğumuz kurslarda daha etkin ve verimli olma gayreti içinde olunmasının önemi belirtildi.
Halk Eğitimi Merkezinden kursların yanısıra ilçemizin kültürel zenginliklerini ortaya çıkaracak faaliyetler içinde bulunması istendi. Milli Eğitim olarak İlçemizde istihdam alanında da çalışmaların artarak devam etmesi, gerek istihdam kurslarını gerekse istihdam edilen vatandaşlarımızın sayısının artırılmasını hedefliyoruz. Bu bağlamda Halk Eğitimi Merkezinden bu konulara ağırlık vermesini istediğimiz aktarıldı.
Bu güne kadar başarılı işlere imza atan Halk Eğitimi Merkezi idarecilerine ve personeline teşekkür edilerek toplantı sona erdi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1525
EUR
28,8302
GBP
33,2768
RUB
0,2825
CNY
3,7188
JPY
0,1831

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu