Eryiğit, Halk Eğitim Müdürlüğü personeli ile toplantı yaptı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Bölüm Şube Müdürü Yalçın Akkaya, Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürü Ahmet Refik Şahin, Müdür yardımcıları ve usta öğreticiler ile toplantı yaptı.
Toplantıda Halk Eğitim Merkezlerinin toplumun her kesimine ulaşmada üstlendiği sorumluluk üzerinde duruldu. Usta öğreticilerin açmış oldukları kurslar ile ilçemizde 7 den 70 vatandaşlarımızın eğitiminde, kursiyerlerimizin alanlarında en iyi şekilde yetişmelerinde ve ilçemizin kültürel sanatsal faaliyetlerinde örnek uygulamalar beklediğimiz personellerimiz olduğu ifade edildi. İlçe Merkezimiz ve köylerimizde çok çeşitli noktalarda vatandaşlarımıza ulaşma imkanı bulduğumuz kurslarda daha etkin ve verimli olma gayreti içinde olunmasının önemi belirtildi.
Halk Eğitimi Merkezinden kursların yanısıra ilçemizin kültürel zenginliklerini ortaya çıkaracak faaliyetler içinde bulunması istendi. Milli Eğitim olarak İlçemizde istihdam alanında da çalışmaların artarak devam etmesi, gerek istihdam kurslarını gerekse istihdam edilen vatandaşlarımızın sayısının artırılmasını hedefliyoruz. Bu bağlamda Halk Eğitimi Merkezinden bu konulara ağırlık vermesini istediğimiz aktarıldı.
Bu güne kadar başarılı işlere imza atan Halk Eğitimi Merkezi idarecilerine ve personeline teşekkür edilerek toplantı sona erdi.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz