Eryiğit Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Sponsor

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapan bayan personele ve ilçedeki bayan öğretmenleri temsilen Sungurlu Anadolu Lisesi’nde görev yapan bayan öğretmenlere,8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle karanfil verdi.

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapan bayan personele ve ilçedeki bayan öğretmenleri temsilen Sungurlu Anadolu Lisesi’nde görev yapan bayan öğretmenlere,8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle karanfil verdi. | Sungurlu HaberÇiçek takdimi öncesinde kısa bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Bugünün tüm dünyada kadınların günü olması nedeniyle okulumuza geldik. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olarak kadınların, hayatın her alanında cesaretleriyle ve çalışkanlıklarıyla, ülkemize kattıkları değeri biliyoruz. Sungurlu Anadolu Lisesi bayan personeli nezdinde ilçemizdeki öğrenci annelerimizin, bayan öğretmenlerimizin, bayan yardımcı personelimizin ve tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü yürekten kutluyor, sağlıklı, başarılı ve mutlu günler diliyorum’’ dedi.

Sponsor
Önceki İçerikSağlık Koleji 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı
Sonraki İçerikŞahin; Kadınlar Milli ve Manevi değerlerin, kültür ve geleneklerin en önemli taşıyıcısıdır.
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz