-0.6 C
Sungurlu
05/06/2023
Sungurlu HaberleriEğitimEryiğit Dünya Kadınlar Günü'nü Kutladı

Eryiğit Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

- Google Reklamı -

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapan bayan personele ve ilçedeki bayan öğretmenleri temsilen Sungurlu Anadolu Lisesi’nde görev yapan bayan öğretmenlere,8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle karanfil verdi.

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapan bayan personele ve ilçedeki bayan öğretmenleri temsilen Sungurlu Anadolu Lisesi’nde görev yapan bayan öğretmenlere,8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle karanfil verdi. | Sungurlu HaberleriÇiçek takdimi öncesinde kısa bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Bugünün tüm dünyada kadınların günü olması nedeniyle okulumuza geldik. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olarak kadınların, hayatın her alanında cesaretleriyle ve çalışkanlıklarıyla, ülkemize kattıkları değeri biliyoruz. Sungurlu Anadolu Lisesi bayan personeli nezdinde ilçemizdeki öğrenci annelerimizin, bayan öğretmenlerimizin, bayan yardımcı personelimizin ve tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü yürekten kutluyor, sağlıklı, başarılı ve mutlu günler diliyorum’’ dedi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,0427
EUR
22,5420
GBP
26,2133
RUB
0,2604
CNY
2,9701
JPY
0,1503

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu