-0.6 C
Sungurlu
04/06/2023
Sungurlu HaberleriEğitimEryiğit, "Başarıyı da, Sorumluluğu da Paylaşmak Lazım"

Eryiğit, “Başarıyı da, Sorumluluğu da Paylaşmak Lazım”

- Google Reklamı -

Sunguroğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Gücümüz yettiğince okullarımızı gezerek öğretmenlerimizle ve öğrencilerimizle buluşacağız. Başarıyı da sorumluluğu da paylaşmak lazım” dedi.
Okul kurum ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde gözlemlemek, öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak, öğretmen ve öğrencileri motive edici faaliyetlerde bulunmak amacı ile okul ziyaretlerine devam eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, gerçekleştirdiği Sunguroğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde ilk olarak sınıfları tek tek dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti.

Eryiğit, okul yöneticilerinden yapılan çalışmalar, etkinlikler ve okulun akademik başarı durumu ilgili bilgi aldı. Ardından öğretmenlerle bir araya gelen Eryiğit, “Eğer başarı isteniyorsa bu aile havası muhafaza edilmeli. Öğrencilerimizin birinci yarıyılda göstermiş oldukları gayret ve azmi ikinci yarıyılda da arttırarak devam ettireceklerine yürekten inanıyoruz. Öğrencilerimizi zararlı alışkanlıklardan korumak, onlara okuma alışkanlığı kazandırmak için elimizden geleni yaptığımız taktirde akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarılarında geleceği kanısındayım. Bu doğrultuda verdikleri destekle eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm velilerimize de teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

2017-2018 eğitim öğretim yılı I. döneminde yapılan çalışmaların istatistiğini öğretmenlerle paylaşan Eryiğit, “II. dönemde sizlerden aynı fedakarlıkla çalışmalarınızı sürdürmenizi bekliyor, öğrencilerimizin akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarılarını daha da yükseklere hep birlikte çıkaralım diyorum. Mutlu ve başarılı nesiller yetiştirmek adına özverili çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Bu bağlamda öğrencilerimizin ilk yarıyılda göstermiş oldukları başarıların ikinci yarıyılda da devam etmesi temennisi ile idareci ve öğretmenlerimize yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0974
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu