Eryiğit, “Başarıyı da, Sorumluluğu da Paylaşmak Lazım”

Sponsor

Sunguroğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Gücümüz yettiğince okullarımızı gezerek öğretmenlerimizle ve öğrencilerimizle buluşacağız. Başarıyı da sorumluluğu da paylaşmak lazım” dedi.
Okul kurum ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde gözlemlemek, öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak, öğretmen ve öğrencileri motive edici faaliyetlerde bulunmak amacı ile okul ziyaretlerine devam eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, gerçekleştirdiği Sunguroğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde ilk olarak sınıfları tek tek dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti.

Eryiğit, okul yöneticilerinden yapılan çalışmalar, etkinlikler ve okulun akademik başarı durumu ilgili bilgi aldı. Ardından öğretmenlerle bir araya gelen Eryiğit, “Eğer başarı isteniyorsa bu aile havası muhafaza edilmeli. Öğrencilerimizin birinci yarıyılda göstermiş oldukları gayret ve azmi ikinci yarıyılda da arttırarak devam ettireceklerine yürekten inanıyoruz. Öğrencilerimizi zararlı alışkanlıklardan korumak, onlara okuma alışkanlığı kazandırmak için elimizden geleni yaptığımız taktirde akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarılarında geleceği kanısındayım. Bu doğrultuda verdikleri destekle eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm velilerimize de teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

2017-2018 eğitim öğretim yılı I. döneminde yapılan çalışmaların istatistiğini öğretmenlerle paylaşan Eryiğit, “II. dönemde sizlerden aynı fedakarlıkla çalışmalarınızı sürdürmenizi bekliyor, öğrencilerimizin akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarılarını daha da yükseklere hep birlikte çıkaralım diyorum. Mutlu ve başarılı nesiller yetiştirmek adına özverili çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Bu bağlamda öğrencilerimizin ilk yarıyılda göstermiş oldukları başarıların ikinci yarıyılda da devam etmesi temennisi ile idareci ve öğretmenlerimize yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, Vakıf 19 Yöneticileriyle Kahvaltıda Buluştu
Sonraki İçerikAk Parti’den Demirer’e Hayırlı Olsun Ziyareti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz