-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimEryiğit, "Başarılarınızı Artırarak Devam Ettireceğinize İnancım Tamdır"

Eryiğit, “Başarılarınızı Artırarak Devam Ettireceğinize İnancım Tamdır”

- Google Reklamı -

Eryiğit, bayrak töreninde öğrencilerle buluşan ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında, “2018 – 2019 eğitim öğretim yılında sizlere sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum. Geçtiğimiz yıl ki başarılı çalışmalarınız için Okul Müdürümüze, öğretmenlerimize ve sizlere teşekkür ediyorum. Bu yıl da bu başarılarınızı artırarak devam ettireceğinize inancım tamdır” dedi.
Eryiğit daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit Sungurlu Fen Lisesini ziyaret etti. | Sungurlu Haberleri

12 sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Eryiğit, öğrencilerle yaptığı sohbetlerde, “Geçen yıl yaptığımız deneme sınavlarını, bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri bu yıl tekrar yapacağız. Siz sevgili öğrencilerimizin mutlu ve başarılı olmanız için ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz Sizlere inanıyoruz, sizlere güveniyoruz ailenizi, bizleri ve ilçemizi mutlu edecek başarılar elde edeceğinize inancımız tamdır” dedi.

- Advertisement -

Eryiğit , “Okullarımızda çalışan idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin eğitim öğretim yolundaki heyecan ve gayreti bizleri oldukça ümitlendirmiştir. Tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2359
EUR
28,8285
GBP
33,1672
RUB
0,2831
CNY
3,7249
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu