Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Eğitim

Eryiğit, “Başarılarınızı Artırarak Devam Ettireceğinize İnancım Tamdır”

Eryiğit, bayrak töreninde öğrencilerle buluşan ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında, “2018 – 2019 eğitim öğretim yılında sizlere sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum. Geçtiğimiz yıl ki başarılı çalışmalarınız için Okul Müdürümüze, öğretmenlerimize ve sizlere teşekkür ediyorum. Bu yıl da bu başarılarınızı artırarak devam ettireceğinize inancım tamdır” dedi.
Eryiğit daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.

Eryiğit, "Başarılarınızı Artırarak Devam Ettireceğinize İnancım Tamdır" » Sungurlu Haber

12 sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Eryiğit, öğrencilerle yaptığı sohbetlerde, “Geçen yıl yaptığımız deneme sınavlarını, bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri bu yıl tekrar yapacağız. Siz sevgili öğrencilerimizin mutlu ve başarılı olmanız için ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz Sizlere inanıyoruz, sizlere güveniyoruz ailenizi, bizleri ve ilçemizi mutlu edecek başarılar elde edeceğinize inancımız tamdır” dedi.

Eryiğit , “Okullarımızda çalışan idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin eğitim öğretim yolundaki heyecan ve gayreti bizleri oldukça ümitlendirmiştir. Tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

İlgili İçerikler

Sungurlu Okuyor Projesi Kapsamında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Safa Özhazinedar

Eğitim ve Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Safa Özhazinedar

Fatih Sultan Mehmet’i Tanıtıp, Tanıyacaklar

Safa Özhazinedar

Şahiner, Yüksekokul Görevlileri ve Ööğrenciler ile Kahvaltıda Buluştu

TÜBİTAK 4006 Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Safa Özhazinedar

2 Ayda 516 Aileyi Ziyaret Ettiler

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar