Eryiğit, “Başarılarınızı Artırarak Devam Ettireceğinize İnancım Tamdır”

Sponsor

Eryiğit, bayrak töreninde öğrencilerle buluşan ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında, “2018 – 2019 eğitim öğretim yılında sizlere sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum. Geçtiğimiz yıl ki başarılı çalışmalarınız için Okul Müdürümüze, öğretmenlerimize ve sizlere teşekkür ediyorum. Bu yıl da bu başarılarınızı artırarak devam ettireceğinize inancım tamdır” dedi.
Eryiğit daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit Sungurlu Fen Lisesini ziyaret etti. | Sungurlu Haber

12 sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Eryiğit, öğrencilerle yaptığı sohbetlerde, “Geçen yıl yaptığımız deneme sınavlarını, bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri bu yıl tekrar yapacağız. Siz sevgili öğrencilerimizin mutlu ve başarılı olmanız için ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz Sizlere inanıyoruz, sizlere güveniyoruz ailenizi, bizleri ve ilçemizi mutlu edecek başarılar elde edeceğinize inancımız tamdır” dedi.

Sponsor

Eryiğit , “Okullarımızda çalışan idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin eğitim öğretim yolundaki heyecan ve gayreti bizleri oldukça ümitlendirmiştir. Tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Şüpheli Ölüm
Sonraki İçerikEv Yandı, Eşyalar Kül Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz