Eryiğit, “Başarılarınızı Artırarak Devam Ettireceğinize İnancım Tamdır”

Eryiğit, bayrak töreninde öğrencilerle buluşan ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında, “2018 – 2019 eğitim öğretim yılında sizlere sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum. Geçtiğimiz yıl ki başarılı çalışmalarınız için Okul Müdürümüze, öğretmenlerimize ve sizlere teşekkür ediyorum. Bu yıl da bu başarılarınızı artırarak devam ettireceğinize inancım tamdır” dedi.
Eryiğit daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.

Abone Ol

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit Sungurlu Fen Lisesini ziyaret etti. | Sungurlu Haber

12 sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Eryiğit, öğrencilerle yaptığı sohbetlerde, “Geçen yıl yaptığımız deneme sınavlarını, bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri bu yıl tekrar yapacağız. Siz sevgili öğrencilerimizin mutlu ve başarılı olmanız için ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz Sizlere inanıyoruz, sizlere güveniyoruz ailenizi, bizleri ve ilçemizi mutlu edecek başarılar elde edeceğinize inancımız tamdır” dedi.

Eryiğit , “Okullarımızda çalışan idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin eğitim öğretim yolundaki heyecan ve gayreti bizleri oldukça ümitlendirmiştir. Tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz