Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinin tanıtım Filmini Hemşehrimiz Tayfun Saçi çekti

Sponsor

Bölgenin en büyük Hastanesi olma özelliği taşıyan Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin tanıtım filmi ile büyük ve geniş alanları bize sunan filmi hemşehrimiz Tayfun Saçi kendi kadrajında tanıttı.

Hastaneye, 15 temmuz darbe girişiminde şehit olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı Erol Olçok’ın ismi verilmişti. İl Sağlık Müdürlüğü, Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği ile Hastane yönetiminin isteği doğrultusunda gerçekleşen tanıtım filmi büyük beğeni topladı.
Hemşehrimiz Tayfun Saçi Çorum’un her alanında marka değerlerini artırmak için kendi kadrajında tanıtmaya devam ediyor.

Sponsor
Önceki İçerikBuzağı Ölümlerinin Önlenmesi ve Süt Hijyeni Eğitimi Düzenlendi
Sonraki İçerikİki Otomobil Çarpıştı : 7 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz