-0.6 C
Sungurlu
04/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemErol Kavuncu; “Verdiğim Sözün Arkasındayım“

Erol Kavuncu; “Verdiğim Sözün Arkasındayım“

Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, seçim öncesi Sungurlu'ya gelerek Güreş salonu sözü vermişti. Önceki gün teşekkür ziyareti için Sungurlu'ya gelen Kavuncu, 'Verdiğim sözün arkasındayım" dedi.

- Google Reklamı -

Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, seçim öncesi Sungurlu’ya gelerek Güreş salonu sözü vermişti. Önceki gün teşekkür ziyareti için Sungurlu’ya gelen Kavuncu, ‘Verdiğim sözün arkasındayım” dedi.

Ak Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ ve Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu 24 Haziran seçimleri öncesinde verilen sözleri yerine getirmeye geldik diyerek Sungurlu halkını ziyaret etti. Sungurlu’muzun Güreş sporunda Türkiye’de ve Dünyada artık bir ekol haline geldiğini, 24 Haziran seçimleri öncesinde Sungurlu’da güreş sporu yapan gençleri ziyaret ettiğini söyleyen Kavuncu, “Ata Sporumuz güreşçilerimizin çalışma salonundan rahatsızlık duymuş, vekil olursam size Güreş salonu yapılması için gereken her şeyi yapacağının sözünü vermiştim. Sungurlu ilçesine, sporcularımıza ve güreşçilerimize Sungurlu’muza yakışır bir tesis inşaa edilmesi için gerekli çalışmalara başlayarak, brifing raporu istedim. İnşallah verdiğimiz her sözü yerine getireceğiz” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,5500
EUR
28,8378
GBP
33,2513
RUB
0,2728
CNY
3,8286
JPY
0,1846

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu