Erol Kavuncu; “Verdiğim Sözün Arkasındayım“

Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, seçim öncesi Sungurlu'ya gelerek Güreş salonu sözü vermişti. Önceki gün teşekkür ziyareti için Sungurlu'ya gelen Kavuncu, 'Verdiğim sözün arkasındayım" dedi.

Sponsor

Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, seçim öncesi Sungurlu’ya gelerek Güreş salonu sözü vermişti. Önceki gün teşekkür ziyareti için Sungurlu’ya gelen Kavuncu, ‘Verdiğim sözün arkasındayım” dedi.

Ak Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ ve Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu 24 Haziran seçimleri öncesinde verilen sözleri yerine getirmeye geldik diyerek Sungurlu halkını ziyaret etti. Sungurlu’muzun Güreş sporunda Türkiye’de ve Dünyada artık bir ekol haline geldiğini, 24 Haziran seçimleri öncesinde Sungurlu’da güreş sporu yapan gençleri ziyaret ettiğini söyleyen Kavuncu, “Ata Sporumuz güreşçilerimizin çalışma salonundan rahatsızlık duymuş, vekil olursam size Güreş salonu yapılması için gereken her şeyi yapacağının sözünü vermiştim. Sungurlu ilçesine, sporcularımıza ve güreşçilerimize Sungurlu’muza yakışır bir tesis inşaa edilmesi için gerekli çalışmalara başlayarak, brifing raporu istedim. İnşallah verdiğimiz her sözü yerine getireceğiz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikYangın Ormanlık Alana Sıçramadan Söndürüldü
Sonraki İçerikErdoğan’dan Dolar Yorumu: Bodoslama Şekilde Üzerimize Geliyorlar, Yapabileceğimiz İki Şey Var
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz