Erol Kavuncu; “Verdiğim Sözün Arkasındayım“

Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, seçim öncesi Sungurlu'ya gelerek Güreş salonu sözü vermişti. Önceki gün teşekkür ziyareti için Sungurlu'ya gelen Kavuncu, 'Verdiğim sözün arkasındayım" dedi.

Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, seçim öncesi Sungurlu’ya gelerek Güreş salonu sözü vermişti. Önceki gün teşekkür ziyareti için Sungurlu’ya gelen Kavuncu, ‘Verdiğim sözün arkasındayım” dedi.

Ak Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ ve Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu 24 Haziran seçimleri öncesinde verilen sözleri yerine getirmeye geldik diyerek Sungurlu halkını ziyaret etti. Sungurlu’muzun Güreş sporunda Türkiye’de ve Dünyada artık bir ekol haline geldiğini, 24 Haziran seçimleri öncesinde Sungurlu’da güreş sporu yapan gençleri ziyaret ettiğini söyleyen Kavuncu, “Ata Sporumuz güreşçilerimizin çalışma salonundan rahatsızlık duymuş, vekil olursam size Güreş salonu yapılması için gereken her şeyi yapacağının sözünü vermiştim. Sungurlu ilçesine, sporcularımıza ve güreşçilerimize Sungurlu’muza yakışır bir tesis inşaa edilmesi için gerekli çalışmalara başlayarak, brifing raporu istedim. İnşallah verdiğimiz her sözü yerine getireceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz