ERCAN ŞAHİN; NASIL YAPARSINIZ DİYECEĞİNİZE, SİZ YAPSAYDINIZ !

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, “20 yıldır iktidar olanlar Eşme Köyü’nün ihtiyacı olan su göletini hükümet olarak yapsalardı bu felaket yaşanmazdı” dedi.

Eşme Köyü’nde meydana gelen su taşkını nedeniyle muhtara ve köylüye fırça çekeceğinize, keşke siz yapsaydınız da bu afet yaşanmasaydı diyen Şahin, “Eşme köy halkının kendi imkanlarıyla köyü susuzluktan kurtarmak amaçlı yapmış olduğu yapay gölet için, ‘Nasıl yaparsınız’ diye eleştirip, muhtara ve yapımında emeği geçenlere fırça çekeceğinize, bu insanların sesini duyup, o göleti sizin yapmanız gerekmez miydi? Sayın yöneticiler! Vatandaşı susuzluktan kurtarmak sizin göreviniz değil mi?” diye konuştu.

20 yıldır verdikleri sadece müjde diyen Şahin, “20 yıldır iktidar olanlar eşme köyünün ihtiyacı olan su göletini hükümet olarak yapsalardı bu felaket yaşanmazdı” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU BELEDİYESİ’NDEN AFET BÖLGESİ EŞME’YE ARAÇ DESTEĞİ
Sonraki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER, EŞME’DE İNCELEMELERDE BULUNDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz