-0.6 C
Sungurlu
03/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemErbakan Vakfı Sungurlu Temsilciliği Açıldı

Erbakan Vakfı Sungurlu Temsilciliği Açıldı

- Google Reklamı -

Erbakan Vakfı Sungurlu Temsilciliği düzenlenen törenle açıldı. Açılışa katılan Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, “Sungurlu Erbakan temsilciliğini hayırlı ve mübarek etsin” dedi.
Sunguroğlu Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi’nde bulunan Erbakan Vakfı Sungurlu Temsilciliği açılışına Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Genel Başkan Yardımcısı Mücahit Çelik, Bölge Sorumlusu İbrahim Çelik, İl Başkanı Yukup Taş, İlçe Başkanı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılışta bir konuşma yapan Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, “Öncelikle İlçe Başkanımıza, yönetimine, tüm Erbakan Vakfı mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Merhum Hocamızın ismini taşıyan Erbakan Vakfı’nın Sungurlu’da ki temsilciliğini açıyoruz. Cenabı Allah bu çatı altında, bu temsilcilik içeresinde yapılacak çalışmaları Sungurlu’ya, Çorum’a hayırlı ve mübarek etsin. Bu çatı altında, milli görüşe yakışır çalışmalar yapılmasını nasip etsin. Erbakan Hocamızın, milli görüş davasının hakkıyla temsil edilmesini Cenabı Allah nasip etsin” dedi.
Konuşmaların ardından Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ve beraberindeki heyet açılış kurdelesini kesti.

Açılış töreninin ardından Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ve beraberindeki heyet ilçede esnaf gezisi yaptı. | Sungurlu Haberleri

– Esnaf ziyaretinde bulundu
Açılış töreninin ardından Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ve beraberindeki heyet ilçede esnaf gezisi yaptı.
Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Mücahit Çelik, Bölge Sorumlusu İbrahim Çelik, İl Başkanı Yukup Taş, İlçe Başkanı ile birlikte esnafları gezdi.
Esnaflarla bir süre sohbet eden Erbakan, onlara hayırlı işler temennisinde bulundu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4995
EUR
28,8311
GBP
33,2694
RUB
0,2765
CNY
3,8189
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu