-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetErayhan mazbatasını aldı

Erayhan mazbatasını aldı

- Google Reklamı -

CHP Sungurlu İlçe Başkanlığına seçilen Ali Erayhan, Sungurlu Adliyesi’nde gerçekleşen törenle mazbatasını aldı.
Mazbata törenin ardından Parti binasında yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katıldığı basın açıklamasında CHP İlçe başkanı Ali Erayhan; “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün iki büyük eserim diye tanımladığı, demokrasinin kalesi, Ulu Çınarımız Cumhuriyet Halk Partisinin Olağan İlçe Kongresini, 9 Aralık Cumartesi günü yaptık. Bizler diğer partiler gibi emir-komuta zinciri içerisinde görev alınıp verilen bir parti değiliz. Bizler, Demokratik değerlere inanmış ve parti içindeki demokrasiyi işleten tek partiyiz. Cumhuriyet Halk Partisinde İlçe Başkanlığı, İlçe Yöneticiliği yapmak, sorumluluğu yüksek ve onurlu bir görevdir. Önümüzdeki bu kritik süreçte, gençlerimiz, kadınlarımız ve tüm partililerimiz ile Çağdaş, Demokratik, Tam Bağımsız Türkiye fikrine inanmış tüm Sungurlular ile birlikte çalışacağız, şahsıma destek olan partililere teşekkür ediyorum” dedi.
CHP’nin hedefleri doğrultusunda çalışacaklarını ifade eden Erayhan, şunları kaydetti: “Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olan ve 94 yıldır ayakta olan ulu çınarın bir neferi, bir ilçe başkanı olmak yaşayabileceğim en büyük gururlardan bir tanesidir. Bu göreve layık olabilmek için ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım ant içtik. Türkiye Cumhuriyeti’nin devamı için çalışacağız. Atatürk ilke ve inkılaplarının sonuna kadar takipçisi ve bekçisi olacağımıza söz veriyoruz.”
CHP İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; İlçe Başkanı Ali Erayhan, Başkan Yardımcıları Sadet Canan Sabancılar ve Satılmış Zobu, İlçe Sekreteri Hamza Yarayan, Sayman Durmuş Kurt, Eğitim Sekreteri Aşır Dilenoğlu, Bilişim Sorumlusu Ahmet Mavi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2567
EUR
28,8141
GBP
33,1395
RUB
0,2795
CNY
3,7279
JPY
0,1829

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu