Erayhan mazbatasını aldı

Sponsor

CHP Sungurlu İlçe Başkanlığına seçilen Ali Erayhan, Sungurlu Adliyesi’nde gerçekleşen törenle mazbatasını aldı.
Mazbata törenin ardından Parti binasında yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katıldığı basın açıklamasında CHP İlçe başkanı Ali Erayhan; “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün iki büyük eserim diye tanımladığı, demokrasinin kalesi, Ulu Çınarımız Cumhuriyet Halk Partisinin Olağan İlçe Kongresini, 9 Aralık Cumartesi günü yaptık. Bizler diğer partiler gibi emir-komuta zinciri içerisinde görev alınıp verilen bir parti değiliz. Bizler, Demokratik değerlere inanmış ve parti içindeki demokrasiyi işleten tek partiyiz. Cumhuriyet Halk Partisinde İlçe Başkanlığı, İlçe Yöneticiliği yapmak, sorumluluğu yüksek ve onurlu bir görevdir. Önümüzdeki bu kritik süreçte, gençlerimiz, kadınlarımız ve tüm partililerimiz ile Çağdaş, Demokratik, Tam Bağımsız Türkiye fikrine inanmış tüm Sungurlular ile birlikte çalışacağız, şahsıma destek olan partililere teşekkür ediyorum” dedi.
CHP’nin hedefleri doğrultusunda çalışacaklarını ifade eden Erayhan, şunları kaydetti: “Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olan ve 94 yıldır ayakta olan ulu çınarın bir neferi, bir ilçe başkanı olmak yaşayabileceğim en büyük gururlardan bir tanesidir. Bu göreve layık olabilmek için ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım ant içtik. Türkiye Cumhuriyeti’nin devamı için çalışacağız. Atatürk ilke ve inkılaplarının sonuna kadar takipçisi ve bekçisi olacağımıza söz veriyoruz.”
CHP İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; İlçe Başkanı Ali Erayhan, Başkan Yardımcıları Sadet Canan Sabancılar ve Satılmış Zobu, İlçe Sekreteri Hamza Yarayan, Sayman Durmuş Kurt, Eğitim Sekreteri Aşır Dilenoğlu, Bilişim Sorumlusu Ahmet Mavi.

Sponsor
Önceki İçerikTSO’dan Başhekim Batıbay’a ziyaret
Sonraki İçerikSarı, İlçe Tarım Müdürlüğü’nü ziyaret etti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz