ERAYHAN, “CHP EMİN ELLERDE”

Cumhuriyet Halk Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Ali Erayhan, İlçe Başkanlığı görevine yeniden seçilmesi ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi emin ellerde diye açıklamada bulundu. 
Ali Erayhan’ın ilçe başkanlığında oluşturulan yönetimde Aşır Dilenoğlu, İsmail Eröksüz, Necla Ersan, Durmuş Kurt, İbrahim Karaca, Şevket Karaman, Halil Mantar, Mehmet Mavi, Nilüfer Özçelik, Necdet Sülünoğlu, Abidin Sözeyataroğlu, Canan Sabancılar, Hamza Yarayan, Satılmış Zobu, Ali Erduğan, Şirvan Erduğan, Ali Beggi, Abdullah Gonca, Mustafa Yerlitaş, Musa Esen, Yılmaz Sülünoğlu, Haydar Dökmetepelioğlu, Hicabi Altuntaş, Sait Dede, Selahattin Özkan, Haydar Sarıaltun, Salim Tunçkılıç, Cuma Zobu, Muhittin Aygar yer aldı. 

Abone Ol

Yol haritasını belirlediklerini, seçim çalışmaları için düğmeye bastıklarını ve uyumlu bir ekip oluşturduklarını söyleyen Erayhan, “Kimsenin gözü arkada kalmasın CHP’yi çok güzel günler bekliyor. Biz burada belki 10-15 kişi olabiliriz. Ancak, arkamızda yüz binlerce Cumhuriyet Halk Partilinin desteğini görüyoruz. Bu da bizlere önümüzdeki süreç için güç ve kuvvet veriyor” dedi.  

Erayhan, partimiz ilçe başkanlığı seçiminden daha da güçlenerek çıkmıştır. İktidar yürüyüşümüzde gençlerimizin ve kadınlarımızın büyük önemi var. Hiçbir zaman yılmadan, mücadelemizi devam edeceğiz diye söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz