Erayhan, “Bir Birimizi Kucaklayarak Dünya Milletleriyle Yarışmalıyız”

Sponsor

Erayhan, “Ahilik Haftası, toplumda birlik ve dayanışma sağlayan, sosyal, ekonomik, kültürel hayatın düzenlenmesinde rol oynayan Anadolu’da bin yıldan beri varlığını sürdüren ahilik anlayışını sadece belli gün ve haftalarda kutlamak yerine günümüzde de sürdürebilirsek ticari ve toplumsal ilişkilerde yaşadığımız bir çok sorunu ortadan kaldırabileceğimize inanıyorum.
Sanayide ve ticarette doğruluktan ve dürüstlükten ödün vermeden ahiliğin kurucusu Ahi Evran muhabbeti ile birbirimizle kucaklaşarak dünya milletleri ile yarışmalıyız. Türk ekonomisinin bel kemiği olan esnaf ve sanatkârlarımız tarihinden aldığı bu güçlü mirası koruyarak evrensel değerlerle bütünleşerek ilerlemelidir.
Milli kimliğimizi oluşturan değerlerden biri olan Ahilik geleneğinin asıl amacının toplumsal dayanışmayı ortaya çıkarmak, bu anlayışla meslek erbapları yetiştirmek olduğunu, doğruluktan dürüstlükten ödün vermeden, iş ve meslek hayatında saygılı, şefkatli, cömert güler yüzlü ahilik geleneğini esas alan esnaf ve sanatkarlarımızın yetişmesi dileğiyle başta esnaf ve sanatkarlarımız olmak üzere tüm Sungurlu halkının Ahilik Haftasını kutlarım.”

Sponsor
Önceki İçerikSungurlulu Hemşehrimiz Veysel Şahin, MHP İzmir İl Başkanı Oldu
Sonraki İçerikÖzkan, “Ahilik haftası yüzyıllardır esnaflarımızın düsturu olmuştur”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz