Erasmus+Plus Eğitimi Başladı

Sponsor

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit seminer açılış konuşmasında, “Sevgili meslektaşlarım şuna inanıyorum ki alacağınız Erasmus+Plus Eğitim seminerinden   çok güzel projeler hazırlayacak,  Avrupa Birliği imkanlarından en üst seviyede  yararlanarak   gerek yurtiçi  gerek yurtdışı çalışmalarından ilçemizdeki öğrencilerle birlikte en güzel projelere imza atacaksınız. Seminere katılan öğretmenlerimizden ricam okullarınızdaki öğretmenlerimiz ile aldığınız eğitimleri paylaşın  o arkadaşlarımızın yararlanmasına vesile olalım” dedi.
28 öğretmeninkatıldığı seminere konuşmacı olarak katılan Eğitim Görevlisi ve Proje Eğitim Koordinatörü, “Eğitim okullarımızın Erasmus + Okul Eğitimi Programı çerçevesinde yararlanması düşünülen KA1:Personelin öğrenme hareketliliği,  KA2:Stratejik ortaklıklar ve KA3: Politika Reformlarına Destek  faaliyetlerini kapsamakta olduğunu ifade etti ve  okul eğitim programlarına yapılacak başvuru sürecinin koşullarını ve başvuru formunun doldurulması ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu.
Erasmus+Plus Eğitim semineri 18 Mayıs 2018 Cuma günü sona erecek.

Sponsor
Önceki İçerikOrta Refüje Çarpan Otomobil Takla Attı
Sonraki İçerikHalk Eğitim Yıl Sonu Sergisi Sergilendi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz