"Engelliler İçin Daha Yapacak Çok Daha İşimiz Var"

Sponsor

Koçak, “Engelli vatandaşlarımız toplumumuzun ayrılmaz birer parçasıdır. Engelli vatandaşlarımızın her türlü alanda ulaşılabilirlik ve erişilebilirlik düzeylerini artırmak hepimizin görevidir. Engellilik her an sağlıklı her insanın başına gelebilecek bir durumdur.

Bugün engelli vatandaşlarımızın daha rahat koşullarda yaşaması, hayat kalitelerinin artırılması konusunda yapacak olduğumuz her çalışmanın kendimiz, ailemiz, yakınlarımız içinde bir yatırım olduğunu unutmamak gerekir” dedi.
Sungurlu’da yaşayan tüm engelli vatandaşlarımıza bugüne kadar her konuda destek olduk diyen Koçak, yapacak çok daha işimiz olduğumuzun bilinci içerisindeyiz. İlçemizin engelli vatandaşlarımız için daha yaşanılabilir bir şehir olması adına, farkındalığın artırılması için çalışmalarımız devam edecektir” diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerik"Engelli olmak eksiklik veya acziyet değildir"
Sonraki İçerik"Engellilerin Sorunlarını Kendi Sorunlarımız Görmeliyiz"
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz