-0.6 C
Sungurlu
07/06/2023
Sungurlu HaberleriGündem"Engelliler İçin Daha Yapacak Çok Daha İşimiz Var"

"Engelliler İçin Daha Yapacak Çok Daha İşimiz Var"

- Google Reklamı -

Koçak, “Engelli vatandaşlarımız toplumumuzun ayrılmaz birer parçasıdır. Engelli vatandaşlarımızın her türlü alanda ulaşılabilirlik ve erişilebilirlik düzeylerini artırmak hepimizin görevidir. Engellilik her an sağlıklı her insanın başına gelebilecek bir durumdur.

Bugün engelli vatandaşlarımızın daha rahat koşullarda yaşaması, hayat kalitelerinin artırılması konusunda yapacak olduğumuz her çalışmanın kendimiz, ailemiz, yakınlarımız içinde bir yatırım olduğunu unutmamak gerekir” dedi.
Sungurlu’da yaşayan tüm engelli vatandaşlarımıza bugüne kadar her konuda destek olduk diyen Koçak, yapacak çok daha işimiz olduğumuzun bilinci içerisindeyiz. İlçemizin engelli vatandaşlarımız için daha yaşanılabilir bir şehir olması adına, farkındalığın artırılması için çalışmalarımız devam edecektir” diye söyledi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,2126
EUR
24,8351
GBP
28,8818
RUB
0,2831
CNY
3,2557
JPY
0,1657

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu