Engel Yok Etkinliği Düzenledi

Sponsor

Sungurlu Eğitim Gençlik ve Spor kulübünün organize ettiği antrenörler Fırat Arslan, Gülistan Koşulan ve sporcularının nezaretinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Sungurlu Bakım Evi sakinleriyle “Engel Yok” Spor Şöleni etkinlikleri Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip lisesi spor salonunda düzenlendi.

Eğitim sporun antrenmanına misafir olan yaşlı ve engelli sporcuların aktif bir şekilde katılımının sağlandığı şölende çeşitli yarışmaların yanı sıra müzik dinletisi, oyun havası ve halaylar ile hem sporcular hem de Sungurlu Bakım evi personel ve misafirleri keyifli zaman geçirdi.

Büyük heyecanın yaşandığı yarışmalar oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Kaybedenin olmadığı herkesin kazandığı şenlik havasındaki etkinliklerin sonunda misafirlerine ikramlarda bulunan Eğitimspor ailesi ve misafirleri dolu dolu, güzel ve eğlenceli bir akşamı birlikte geçirmiş oldular.

Sponsor

Üzerine düşen sosyal sorumlulukları yıllarca fazlasıyla yerine getiren Eğitimspor ailesi olarak “Hayatta Engel Yok” diyerek sporun birleştirici yönünü ön plana çıkarıp nitelikli gençler yetiştirmek amacıyla etkinliklerimize yıl boyu devam edeceğiz diye bildirdi.

Etkinlikte emeği geçen Sungurlu radyosu sahibi Harun Berber’e, sporcularımıza Antrenör Fırat Arslan ve Gülistan Kosulan’a Sungurlu bakım evi müdürü Çoskun Yıldız ve personeline desteklerinden dolayı çok teşekkür ettiler.

Sponsor
Önceki İçerikÖzel Çocuklara Hediyeler Verdiler
Sonraki İçerikŞEHİDİN DOĞUM GÜNÜNDE BABA EVİNİ ZİYARET ETTİLER
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz