Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Engel Yok Etkinliği Düzenledi

Sungurlu Eğitim Gençlik ve Spor kulübünün organize ettiği antrenörler Fırat Arslan, Gülistan Koşulan ve sporcularının nezaretinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Sungurlu Bakım Evi sakinleriyle “Engel Yok” Spor Şöleni etkinlikleri Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip lisesi spor salonunda düzenlendi.

Eğitim sporun antrenmanına misafir olan yaşlı ve engelli sporcuların aktif bir şekilde katılımının sağlandığı şölende çeşitli yarışmaların yanı sıra müzik dinletisi, oyun havası ve halaylar ile hem sporcular hem de Sungurlu Bakım evi personel ve misafirleri keyifli zaman geçirdi.

Büyük heyecanın yaşandığı yarışmalar oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Kaybedenin olmadığı herkesin kazandığı şenlik havasındaki etkinliklerin sonunda misafirlerine ikramlarda bulunan Eğitimspor ailesi ve misafirleri dolu dolu, güzel ve eğlenceli bir akşamı birlikte geçirmiş oldular.

Üzerine düşen sosyal sorumlulukları yıllarca fazlasıyla yerine getiren Eğitimspor ailesi olarak “Hayatta Engel Yok” diyerek sporun birleştirici yönünü ön plana çıkarıp nitelikli gençler yetiştirmek amacıyla etkinliklerimize yıl boyu devam edeceğiz diye bildirdi.

Etkinlikte emeği geçen Sungurlu radyosu sahibi Harun Berber’e, sporcularımıza Antrenör Fırat Arslan ve Gülistan Kosulan’a Sungurlu bakım evi müdürü Çoskun Yıldız ve personeline desteklerinden dolayı çok teşekkür ettiler.

İlgili İçerikler

Bakkallar Odasından Üyelerine Raf Etiketi

STSO Meslek Komitesi ve Meclis Üyesi Seçimleri Tamamlandı : 6-6

Safa Özhazinedar

Vargeloğlu Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Borsa Yönetiminden Şahiner’e Ziyaret

Safa Özhazinedar

Pazarda Fiyatlar Cep Yaktı

Safa Özhazinedar

Voleybol takımımız Erzurum yolcusu

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar