En Çok Kitap Okuyan Öğrenciler Ödüllendirildi

Sponsor

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla başlattığı ‘Sungurlu Okuyor’ projesi kapsamında Şubat ayında en çok kitap okuyan öğrenciler ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit tarafından ödüllendirdi.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, ‘Sungurlu Okuyor Projemiz kapsamında hedef kitle olarak belirlenen öğrencilerin kitap okuma bilinci kazanmaları, akademik başarılarının artması, yorumlama yeteneği kazanmaları, gelişimlerine katkı sağlaması, veli-okul ve veli-öğrenci iletişiminin güçlenmesi beklenmektedir.’ dedi.
Sungurlu Okuyor projesi kapsamında Şubat ayında en çok kitap okuyan öğrencilere, çalışmaları için okul idarecileri ve öğretmenlere teşekkür eden Eryiğit, ‘Öğrencilerimize daha da çok kitap okumalarını tavsiye ediyorum.’ dedi ve başarı gösteren öğrencilere çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

Proje kapsamında 2017-2018 Eğitim öğretim yılı boyunca her ay öğrenciler ödüllendirmeye devam edeceği bildirildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikFinallerin Maç Programı Belli Oldu
Sonraki İçerikGençlik Merkezi Kadınlar Gününü Kutladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz