EKO Markette İndirimler Başladı!

Sponsor

İndirimler ile ilgili konuşan EKO Market İşletmecisi Özcan Alaf: “Sungurlu halkına kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunmayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın kampanyalarımızı takip etmelerini ekonomilerine katkı sağlamak için indirimli günleri kaçırmamasını tavsiye ediyoruz” dedi.

Fatih Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No.94/A ‘da Sungurlululara hizmet veren EKO Markette 15 Nisan 17 Mayıs tarihleri arasında kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor.

TAM BOYUTTA GÖRMEK İÇİN GÖRSELLERE TIKLAYINIZ.
İndirimler ile ilgili konuşan EKO Market İşletmecisi Özcan Alaf: İndirimler ile ilgili konuşan EKO Market İşletmecisi Özcan Alaf:

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikErbakan Vakfı Sungurlu Temsilciliği Açıldı
Sonraki İçerikFatih Erbakan, Babasını Anlattı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz