EHLİYET SINAVI ARTIK SUNGURLU’DA YAPILIYOR

Sponsor

İlçemizde daha önceleri Çorum’da yapılan ehliyet sınavı, Sungurlu e-sınav merkezinin faaliyete geçmesiyle birlikte Sungurlu’da yapılmaya başlandı.

İLK SINAV YAPILDI

İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetci, “Elektronik Sınav Merkezi’nin Sungurlu İlçemizde açılması ile birlikte ilk sınav bugün yapıldı. E-sınav ile yapılan tüm sınavlar artık Sungurlu’muzda yapılacak. Sungurlu’ya hayırlı olsun” dedi.Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri, yarın 18:00 ve 19:15 saatleri arasında iki oturum şeklinde sıvana girecek.

Sponsor
Önceki İçerikÇORUM ÖZEL HASTANESİ BİLGİLENDİRİYOR: GENİTAL ESTETİK AMELİYATLARI
Sonraki İçerikYOLDAN ÇIKAN OTOMOBİL ORTA REFÜJE ÇIKTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz