Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Eğitim

Eğitimspor Türkiye Finallerinde Sungurlu’yu Temsil Ediyor

Sungurlu Eğitimspor Satranç Takımı 15-21 Temmuz tarihlerinde Konya’da başlayan ve halen devam eden Türkiye Finallerinde ilçemizi temsil ediyor.
2019 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası Türkiye Satranç Federasyonunun en kapsamlı etkinliklerinden biri olan 2019 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası finali tüm hızıyla devam ediyor.
Şampiyona 15-21 Temmuz 2019 tarihleri arasında Konya’da, Selçuklu Kongre Merkezinde düzenleniyor.

Eğitimspor Türkiye Finallerinde Sungurlu’yu Temsil Ediyor » Sungurlu HaberEğitimspor Türkiye Finallerinde Sungurlu’yu Temsil Ediyor » Sungurlu HaberEğitimspor Türkiye Finallerinde Sungurlu’yu Temsil Ediyor » Sungurlu Haber

Sungurlu Eğitimspor Antrenörü Fırat Arslan yaptığı açıklamada, “Yendikçe daha kuvvetli takımlarla oynanan bir turnuvada amatör ruhla kuvvet gücü fazla sponsorlu ve belediye takımlarına gözdağı vermeye devam ediyoruz. 6. Turla turnuvaya devam ediyoruz.
18 Temmuz 2019 saat 10:00’da Selçuklu Kültür Merkezinde şampiyonluk adayı Bursa Borçelik takımıyla oynadık ve müsabakada 4 masamız berabere, 1 masamız kazanç ve 3 masamız kayıp ile 5-3 kritik bir şekilde kaybettik. 5. tur maçında ise Engin Güleçspor Kulübünü 5-3 yenerek puanımızı 7’ye çıkardık. 6. Turda ise Manisa Yunus Emre Belediyesi’ne karşı çıkacağız. Büyük bir amatör ruhla mücadele veren sporcularımızı kutluyoruz” dedi.
Forma sponsoru arıyoruz diyen Arslan, “Çocuklarımızı gerçek anlamda kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya, spor ahlakı ve kültür vermeye çalışan Kulübümüze, spora, sporcuya destek verecek daha güzel günler ve ortamlar yaratmak için sponsor aradığımızı yinelemek istiyoruz ve destek bekliyoruz. Bizi izlemeye devam edin.” İfadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

İlkokullarda Yetiştirme Programı

Görsel Sanatlar Sergisi Beğenildi

Safa Özhazinedar

Öğrenciler Sordu Astrofizikçi Cevapladı

Safa Özhazinedar

Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Safa Özhazinedar

MAKER Eğitmen Eğitimi Başladı

Safa Özhazinedar

Sungurlulu Gençler Tiyatro Yarışmasında Bizde Varız Dedi

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar