Eğitimspor Türkiye Finallerinde Sungurlu’yu Temsil Ediyor

Sponsor

Sungurlu Eğitimspor Satranç Takımı 15-21 Temmuz tarihlerinde Konya’da başlayan ve halen devam eden Türkiye Finallerinde ilçemizi temsil ediyor.
2019 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası Türkiye Satranç Federasyonunun en kapsamlı etkinliklerinden biri olan 2019 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası finali tüm hızıyla devam ediyor.
Şampiyona 15-21 Temmuz 2019 tarihleri arasında Konya’da, Selçuklu Kongre Merkezinde düzenleniyor.

Sungurlu Eğitimspor Antrenörü Fırat Arslan yaptığı açıklamada, “Yendikçe daha kuvvetli takımlarla oynanan bir turnuvada amatör ruhla kuvvet gücü fazla sponsorlu ve belediye takımlarına gözdağı vermeye devam ediyoruz. 6. Turla turnuvaya devam ediyoruz.
18 Temmuz 2019 saat 10:00’da Selçuklu Kültür Merkezinde şampiyonluk adayı Bursa Borçelik takımıyla oynadık ve müsabakada 4 masamız berabere, 1 masamız kazanç ve 3 masamız kayıp ile 5-3 kritik bir şekilde kaybettik. 5. tur maçında ise Engin Güleçspor Kulübünü 5-3 yenerek puanımızı 7’ye çıkardık. 6. Turda ise Manisa Yunus Emre Belediyesi’ne karşı çıkacağız. Büyük bir amatör ruhla mücadele veren sporcularımızı kutluyoruz” dedi.
Forma sponsoru arıyoruz diyen Arslan, “Çocuklarımızı gerçek anlamda kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya, spor ahlakı ve kültür vermeye çalışan Kulübümüze, spora, sporcuya destek verecek daha güzel günler ve ortamlar yaratmak için sponsor aradığımızı yinelemek istiyoruz ve destek bekliyoruz. Bizi izlemeye devam edin.” İfadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikVali Çiftçi’den Hasta Ziyareti
Sonraki İçerikSungurlu Halkbank’a Yeni Müdür
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz