-0.6 C
Sungurlu
30/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitim Eğitimspor Satranç Turnuvası Finallerine Katılacak

 Eğitimspor Satranç Turnuvası Finallerine Katılacak

- Google Reklamı -

Sungurlu Eğitimspor Satranç takımı 15-21 Temmuz tarihlerinde Konya’da düzenlenecek Türkiye Finallerinde Çorum’u ve ilçemizi temsil edecek.
Eğitimspor antrenörü Fırat Arslan, “Zor şartlar altında sosyal sorumluluğunu fazlasıyla yerine getiren ilçemizin çocuklarına Voleybol ve Satranç başta olmak üzere kültürel alanda da hizmet eden, Sungurlu’ya renk getiren spor kulübü olma özelliği taşıyan kulübümüz 2018-2019 sezonunu satranç Türkiye finalleri ile taçlandıracaktır” dedi. 


Antrenör Arslan, 2019 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası Türkiye Satranç Federasyonunun en kapsamlı etkinliklerinden biri olan 2019 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası finali 15 -21 Temmuz 2019 tarihleri arasında Konya’da, Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olup Sungurlu Eğitim Gençlik ve Spor Kulübümüz bu finallerde hem Çorum’u hem de ilçemizi yaklaşık 1 hafta sürecek turnuvada en iyi şekilde temsil etmek için elimizden geleni yapacağız.
Zor şartlar altında müsabakalara katıldıklarını ifade eden Fırat Arslan, Sungurlu’da bu alanda en güzel şekilde hizmet eden kulübümüzün ulaşım, gıda, konaklama ve forma gibi ihtiyaçlarımızı karşılamak için desteklerinizi bekliyoruz. Çocuklarımız için yarınlara daha iyi hazırlamak kültürlü bir nesil olması için elimizden gelenin en iyisini en kaliteli eğitimi vereceğiz. Bizi izlemeye devam edin, Sungurlu’nun adını satranç da da en iyi şekilde duymaya gidiyoruz diye söyledi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7579
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu