Eğitimspor 6.Sezonunu Açtı

Sponsor

Türkiye Satranç Federasyonunun bu yıl ülke genelinde yapmış olduğu sokakta satranç var etkinliğini Sungurlu’da gerçekleştiren kulübümüz Sungurlu’yu yine en güzel şekilde temsil ederek sezonu açtı.

8 yıl önce okul takımlarıyla kız ve erkek alt yapısını oluşturup 5 sezondur voleybol kız-erkek takımlarımızla bütün alt kategorilerinde kulüpler arasında mücadele eden Çorumun en büyük alt yapısına sahip olan kulübümüz bu sezon maddi imkansızlıklardan dolayı sadece erkek takımlarıyla sahalarda mücadele edecektir.
Yapılan açıklamada; “Kurulduğu günden bu yana hedeflerinden, spor ahlakı ve kültüründen uzaklaşmadan, temiz şeffaf sahalarda çocuklarımıza hizmet veren her sezon olduğu gibi bu sezonda hedeflerimize sadık kalarak voleybol branşında midi ,küçük, yıldız, genç yaş gruplarıyla alt yapıda, satranç ve bölgesel lige de başvuru yapacak voleybol takımlarımızı 2. Lige çıkartma hedefiyle İlçemizi en centilmen şekilde temsil ederek çocuklarımıza örnek olmaya devam edeceğiz.
Geride bıraktığımız 5 sezonda kız ve erkek sporcularımızla en küçük yaş gruplarından başlayarak lig kategorilerine kadar takım çıkaran, alt yapının önemine vurgu yapıp ve bu doğrultuda çalışarak toplam 4 kez voleybol takımlarımızla, 4 kez de satranç takımlarımızla Türkiye Finallerine katılan bir kulüp olarak bu başarılara daha güzel başarılar katmak için çalışmaya devam edeceğiz.

“Nitelikli Gençler yetiştirmek istiyoruz”

Çağdaş, aydınlık, özgürlükçü, eşitliği ve adaleti arayan geleceğe, memlekete hayırlı, iyi eğitim almış, sporla, kültürle, sanatla yoğrulmuş, genç nesiller yetiştirmek istiyoruz. Ulaşabileceğimiz tüm çocuklara destek olmak ve onları sporla kazanmak niyetindeyiz ve bunu yaparken spor ahlakını ön plana çıkartıyor ve doğru eğitimcilerle çocuklarımıza eğitim vermeye çalışıyoruz.

Sponsor

“Çocuklarımız için Destek Bekliyoruz”

Sporun, kötü alışkanlıklardan uzak kalmak için yapılan fiziksel ve zihinsel aktivite olduğuna sözde değil özde inanan bir spor kulübü olarak, her geçen gün çevrede bağımlılık yapan maddelere ulaşabilirliliğin kolaylaştığı, çocuklar için tehlike oluşturabilecek etkenlerin arttığını gözlemleyen bu faktörlere ulaşımı engellemek ve ortadan kaldırmak için mücadele eden antrenörlerimiz çocuklarımız için geç kalmadan amatör spor kulüplerinde sosyal sorumluluğu ele almış bizim gibi gönüllü olarak çalışan insanlara geç kalınmadan destek verilmesi gerektiğini yüksek perdeden konuşuyor ve kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Sponsor
Önceki İçerikAdana Lezzeti Sungurlu’da Devam Ediyor
Sonraki İçerikCumhurbaşkanı‘na 81 İlden 81 Mektup Gönderdik
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz