-0.6 C
Sungurlu
15/03/2023
Sungurlu HaberleriGündemEğitimciden Eğitime Destek

Eğitimciden Eğitime Destek

- Google Reklamı -

İstanbul’da ikamet eden Nirvana ve Kavram Yeşilpınar eğitim kurumları sahibi eğitim insanı hemşehrimiz Caner Ağın, şu sıkıntılı günlerde Sungurlulu dar gelirli ailelerin üniversitede okuyan gençlerine yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Üniversitelerin değişik bölümlerinde kısıtlı imkanlarla okuyan gençlerimize burs, bilgisayar, kitap gibi maddi destek sağlamak aynı zamanda şehrimiz, bölgemiz ve ülkemizin geleceğine yatırım yapmaktır. Eğitimden kazandığını eğitime yatıran ve her fırsatta hayırsever özelliğiyle öne çıkan Caner Ağın; “Geleceğimiz gençlerin elinde. Bilim, sanat ve kültür anlamında kendini yetiştiren, araştıran, soran ve sorgulayan gençliğe ihtiyacımız var” dedi.

İstanbul'da ikamet eden Nirvana ve Kavram Yeşilpınar eğitim kurumları sahibi eğitim insanı hemşehrimiz Caner Ağın, şu sıkıntılı günlerde Sungurlulu dar gelirli ailelerin üniversitede okuyan gençlerine yardım elini uzatmaya devam ediyor. Eğitimden kazandığını eğitime yatıran ve her fırsatta hayırsever özelliğiyle öne çıkan Caner Ağın; “Geleceğimiz gençlerin elinde. Bilim, sanat ve kültür anlamında kendini yetiştiren, araştıran, soran ve sorgulayan gençliğe ihtiyacımız var” dedi. | Sungurlu Haberleri

İlçemiz berber esnaflarından Hüsnü Güngör, Sungurlu kırım Türkleri gönüllüleri gönül sofrası aileleri olarak, talebimize ivedilikle cevap veren değerli eğitimcimizin üniversitede okuyan Sungurlulu öğrencimize hediye ettiği bilgisayardan dolayı öğrencimizin babası ve annesi şükranlarını dile getirdi. Uzaktan eğitim için önemli bir yere sahip olan bilgisayar hediye eden Eğitimci Caner Ağın’a teşekkür ediyoruz diyen Güngör, “Öğrencimiz bu bilgisayar ile proje ve ödevlerini hazırlamakta hiçbir sıkıntı yaşamayacaktır. Mezun olduğu zaman da eğitimci Caner Ağın gibi insanları örnek alarak gençleri her yönde destekleme arzusunun da olduğunu ifade etti.” diye söyledi.

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
733TakipçilerTakip Et
1,660AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9739
EUR
20,2399
GBP
22,8924
RUB
0,2523
CNY
2,7559
JPY
0,1421

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!