-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriSporEĞİTİM SPOR HER ŞART ALTINDA ŞAH-MAT DİYOR

EĞİTİM SPOR HER ŞART ALTINDA ŞAH-MAT DİYOR

2014 yılından bu yana Sungurlu’da 7 yıldır aralıksız bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Sungurlu Eğitim Spor, kurum ve kuruluşların destek vermemesine rağmen sosyal sorumluluk görevini en üst düzeyde yerine getiriyor.

- Google Reklamı -

2014 yılından bu yana Sungurlu’da 7 yıldır aralıksız bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Sungurlu Eğitim Spor, kurum ve kuruluşların destek vermemesine rağmen sosyal sorumluluk görevini en üst düzeyde yerine getiriyor.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Sosyal sorumluluk görevinin yanında alanında uzman, amatör ruhu yüksek eğitimciler ile çocuklarımızın daha nitelikli yetişmesi, örnek vatandaş olmaları için mücadele veriyor. Çocuklarımızı sözde değil gerçek anlamda bağımlılık yapan ve zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak için elinden gelen her şeyi yapıyor”

Voleybol branşındaki başarılarını Çorum’u ve Sungurlu’yu Türkiye finallerinde temsil edip, profesyonel takımların alt yapılarına oyuncu transferi yaparak, satranç branşındaki başarılarını Türkiye finalleriyle taçlandıran kulübümüz her ortamda gerçek anlamda spor emekçileriyle herkesin şikayet ettiği ama her şeyin lafta kaldığı bir ortam da  bir şeylerin düzelmesi için sahalarda ter dökmeye devam ediyor.

- Advertisement -

Pandemi süresince her gün https://lichess.org/team/sungurlu-egitim-spor sitesinden online satranç turnuvası yaparak, satranç eğitimi vererek çocuklarımızın boş zamanlarını daha kaliteli ortamda nitelikli bir şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Bu etkinliklerimize öncelikle Sungurlu ilçesinde yaşayan her yaştaki sporcularımızı ortak bir noktada buluşturup, beraber organizasyon yapılmasını sağlıyoruz. Bununla yetinmeyip çevre illerdeki takımlarla ligler kurup takım ruhuyla mücadele veriyoruz.

Bizler her alanda kendini yetiştirmiş eğitimciler olarak, daha nitelikli sporcular yetiştirmek, vatanına milletine gerçek anlamda bağlı nesiller yetişmek gayretiyle sahada çocuklarımızla, ailelerimizle daha da güçlü bir şekilde olmaya devam edip eserlerimizi bırakacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Etkinliklerimizi https://www.instagram.com/sungurlu_egitim_spor/ adresimizden takip edebilirsiniz.

Sungurlu’ya renk getiren kulüp olarak yönetimimize, sporcularımıza ve bize destek olanlara çok teşekkür ediyoruz” dendi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,3311
EUR
28,8793
GBP
33,2049
RUB
0,2871
CNY
3,7460
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu