EĞİTİM SPOR HER ŞART ALTINDA ŞAH-MAT DİYOR

2014 yılından bu yana Sungurlu’da 7 yıldır aralıksız bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Sungurlu Eğitim Spor, kurum ve kuruluşların destek vermemesine rağmen sosyal sorumluluk görevini en üst düzeyde yerine getiriyor.

Sponsor

2014 yılından bu yana Sungurlu’da 7 yıldır aralıksız bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Sungurlu Eğitim Spor, kurum ve kuruluşların destek vermemesine rağmen sosyal sorumluluk görevini en üst düzeyde yerine getiriyor.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Sosyal sorumluluk görevinin yanında alanında uzman, amatör ruhu yüksek eğitimciler ile çocuklarımızın daha nitelikli yetişmesi, örnek vatandaş olmaları için mücadele veriyor. Çocuklarımızı sözde değil gerçek anlamda bağımlılık yapan ve zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak için elinden gelen her şeyi yapıyor”

Voleybol branşındaki başarılarını Çorum’u ve Sungurlu’yu Türkiye finallerinde temsil edip, profesyonel takımların alt yapılarına oyuncu transferi yaparak, satranç branşındaki başarılarını Türkiye finalleriyle taçlandıran kulübümüz her ortamda gerçek anlamda spor emekçileriyle herkesin şikayet ettiği ama her şeyin lafta kaldığı bir ortam da  bir şeylerin düzelmesi için sahalarda ter dökmeye devam ediyor.

Sponsor

Pandemi süresince her gün https://lichess.org/team/sungurlu-egitim-spor sitesinden online satranç turnuvası yaparak, satranç eğitimi vererek çocuklarımızın boş zamanlarını daha kaliteli ortamda nitelikli bir şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Bu etkinliklerimize öncelikle Sungurlu ilçesinde yaşayan her yaştaki sporcularımızı ortak bir noktada buluşturup, beraber organizasyon yapılmasını sağlıyoruz. Bununla yetinmeyip çevre illerdeki takımlarla ligler kurup takım ruhuyla mücadele veriyoruz.

Bizler her alanda kendini yetiştirmiş eğitimciler olarak, daha nitelikli sporcular yetiştirmek, vatanına milletine gerçek anlamda bağlı nesiller yetişmek gayretiyle sahada çocuklarımızla, ailelerimizle daha da güçlü bir şekilde olmaya devam edip eserlerimizi bırakacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Etkinliklerimizi https://www.instagram.com/sungurlu_egitim_spor/ adresimizden takip edebilirsiniz.

Sungurlu’ya renk getiren kulüp olarak yönetimimize, sporcularımıza ve bize destek olanlara çok teşekkür ediyoruz” dendi.

Sponsor
MuhabirMaide Polat
Önceki İçerikHEMŞEHRİMİZ DERE, ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA TABLET HEDİYE ETTİ
Sonraki İçerikEFELER ZONGULDAK YOLCUSU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz