Eğitim Spor Gururla Sunar…

Sponsor

Geçen 5 yıla bakıldığında voleybol alt yapılarında 4 kez, satrançta ise 3 kez Türkiye Finallerine katılma başarısı gösteren profesyonel takımlara oyuncu veren Sungurlu Eğitimspor başarılarını onlarca kupa ve yüzlerce madalya ile taçlandırırken çalışmalarını sürdürerek Sungurlu’ya Renk getirmeye devam ediyor.

Sungurlu Eğitimspor Baş Antrenörü Fırat Arslan, Midi erkekler il birinciliklerine ve satranç kulüpler şampiyonası, satranç küçükler yıldızlar ligine katılarak üst düzey bir iş başardık. Hedeflerimiz arasında Sungurlu’nun çocuklarını sahalara taşırken Sungurlu’nun spor organizasyonlarına ev sahipliği yapması vardı. Katıldığımız il birinciliği organizasyonlarının büyük çoğunluğunu Sungurlu’da gerçekleştirerek daha çok çocuğu daha az masrafla sahalara çıkardık ve bu hedefimize de ulaşmış olduk.
Bu sezon voleybol alt yapısında; Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Midi Kızlar.

Kurulduğu günden bu yana sahalarda olan ve 5 sezonu geride bırakan Sungurlu Eğitimspor bu sezon da 100 den fazla çocuğu sahalara indirerek büyük bir sosyal sorumluluk örneği gösterdi. | Sungurlu HaberTEŞEKKÜRLER ABDULKADİR ŞAHİNER…
Antrenör Arslan, 5 yıl boyunca hedeflerimiz doğrultusunda Sungurlu’nun çocukları ile Sungurlu adına sporda güzel işlere imza attık. Bu zorlu süreçte çok zor şartlar altında çalışırken yardım edenleri ve özellikle desteklerini her zaman gösteren amatör spora ve sporcuya katkı sağlayan Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e çok teşekkür ediyoruz. Daha fazla destek ile daha fazla çocuğumuza ulaşarak güzel spor ortamlarında kaliteli eğitim için çalışacağımızın sözünü veriyoruz. Sungurlu kamuoyuna saygı ve sevgilerimizle…

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu; “Kadınlar, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır.”
Sonraki İçerikErcan Şahin, “Kadın hayattır. Kadın, bilmeyene nefs, bilene nefestir”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz