Eğitim Spor Bölgesel Lig Grubunda 2. Oldu

Sponsor

Sungurlu Eğitimspor 2. Lige terfi etme maçlarında 3 takımlı tek devreli lig usulüne göre Çorum grubunda finallere kalmak için mücadele etti.
Gruptaki rakipleri Sungurlu’nun diğer temsilcisi Sungurlu Belediye Spor ve Tokat Pazar Spor oldu.
İlk maçta güçlü Pazar spor karşısında istediğimiz oyunu ortaya koymadık ve zorlu maçtan 3-0 mağlup ayrıldığını ileten kulüp antrenörü Fırat Arslan, grubun ikinci maçında Sungurlu Belediyesi ile karşı karşıya gelen Sungurlu Egitimspor rahat bir oyunla sahadan 3-0 galip geldiklerini belirtti. Grubu Tokat temsilcisinin arkasından 2. Bitiren Egitimspor destek bulursa çocuklarının gelişimi için 2. Ligde mücadele etmek istediklerini iletti.
Arslan, “Yıllardır kendi imkanlarıyla ayakta kalan ve mücadele veren Eğitimspor destek bulabilirse spor ahlakı ve sahadaki duruşuyla bir çok güzel işlere imza atacağını yine gösterdi.
Bölgesel lig maçlarında sporcularımıza destek olan Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepirci’ ye teşekkür ediyoruz” dedi.

NOSTALJİ DEĞİL AMATÖR RUH

Eğitimspor 6. Sezonları olan bu yıl bölgesel lig maçlarına ilk faaliyetlerinde 2014-2015 sezonunda kullandığı formalarla sahaya çıkarak amatör ruhumuzun ne kadar ön planda olduğunu ve destek olmadan ayakta kalabilmenin nasıl başarıldığını en güzel şekilde ifade eden kulüp antrenörü Arslan, “Bu güzel ruhu ve spor ahlakını çocuklarımıza vermekten başka büyük bir hedefimiz yoktur.” dedi.
Bölgesel lig maçlarının ardından yoğun bir programı olan Eğitim Spor satranç müsabakalarında, voleybolda midi, küçük, yıldız ve genç erkek kategorilerinde alt yapı maçlarıyla çocuklara hizmet etmeye devam edecek.

SPONSOR DESTEĞİ BEKLİYORUZ

Arslan, “Bu zorlu süreçte çocuklara kaliteli ortam hazırlamak için ulaşım, konaklama, yemek giderlerimizi karşılayabilmek için kurumlardan ve Sungurlu gönüllülerinden destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKafkas Derneği Kampanyaya Destek Verdi
Sonraki İçerikHemşehrimiz Ankara İl Başkanı Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz