Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Eğitim Spor Bölgesel Lig Grubunda 2. Oldu

Sungurlu Eğitimspor 2. Lige terfi etme maçlarında 3 takımlı tek devreli lig usulüne göre Çorum grubunda finallere kalmak için mücadele etti.
Gruptaki rakipleri Sungurlu’nun diğer temsilcisi Sungurlu Belediye Spor ve Tokat Pazar Spor oldu.
İlk maçta güçlü Pazar spor karşısında istediğimiz oyunu ortaya koymadık ve zorlu maçtan 3-0 mağlup ayrıldığını ileten kulüp antrenörü Fırat Arslan, grubun ikinci maçında Sungurlu Belediyesi ile karşı karşıya gelen Sungurlu Egitimspor rahat bir oyunla sahadan 3-0 galip geldiklerini belirtti. Grubu Tokat temsilcisinin arkasından 2. Bitiren Egitimspor destek bulursa çocuklarının gelişimi için 2. Ligde mücadele etmek istediklerini iletti.
Arslan, “Yıllardır kendi imkanlarıyla ayakta kalan ve mücadele veren Eğitimspor destek bulabilirse spor ahlakı ve sahadaki duruşuyla bir çok güzel işlere imza atacağını yine gösterdi.
Bölgesel lig maçlarında sporcularımıza destek olan Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepirci’ ye teşekkür ediyoruz” dedi.

NOSTALJİ DEĞİL AMATÖR RUH

Eğitimspor 6. Sezonları olan bu yıl bölgesel lig maçlarına ilk faaliyetlerinde 2014-2015 sezonunda kullandığı formalarla sahaya çıkarak amatör ruhumuzun ne kadar ön planda olduğunu ve destek olmadan ayakta kalabilmenin nasıl başarıldığını en güzel şekilde ifade eden kulüp antrenörü Arslan, “Bu güzel ruhu ve spor ahlakını çocuklarımıza vermekten başka büyük bir hedefimiz yoktur.” dedi.
Bölgesel lig maçlarının ardından yoğun bir programı olan Eğitim Spor satranç müsabakalarında, voleybolda midi, küçük, yıldız ve genç erkek kategorilerinde alt yapı maçlarıyla çocuklara hizmet etmeye devam edecek.

SPONSOR DESTEĞİ BEKLİYORUZ

Arslan, “Bu zorlu süreçte çocuklara kaliteli ortam hazırlamak için ulaşım, konaklama, yemek giderlerimizi karşılayabilmek için kurumlardan ve Sungurlu gönüllülerinden destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Benzin ve Motorine Zam

Safa Özhazinedar

Özkan, ” Aşure birlik, beraberlik ve bereketin timsalidir”

Safa Özhazinedar

MİNİK VOLEYBOLCULARDAN ŞAHİNER’E ZİYARET

Safa Özhazinedar

Şahin: “Onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin sosyal sorumluluğudur. “

Safa Özhazinedar

Sungurlu’da Fidanlar Toprakla Buluşturuldu (VİDEO)

Safa Özhazinedar

Şahin; “Umarım ki 2019 kardeşliğin ve barışın yılı olacak.”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar