Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Eğer, “Turhalspor’u Yenip, Yeni Bir Çıkış Yapacağız”

Ligde geçen hafta Ladik Belediyespor deplasmanında gerek mücadele gerekse oynadıkları futbolun karşılığını alamadıklarını ve sahadan puansız ayrıldıklarını belirten Teknik Direktör Hüseyin Eğer ‘Yarın sahamızda Turhalspor’u konuk edeceğiz. Rakibimiz lige iddialı kadro ile başladı ancak ilk dört haftada istediği sonuçları alamadı. Onlarda çıkış peşindeler. Bizde sahamızda kazanmak istiyoruz. Bize çok zor bir maç bekliyor biliyoruz ve bu doğrultuda hafta başından itibaren bu maça hazırlandık. İki takımında kazanmak isteyeceği maç çok zorlu geçecek. İlerleyen haftalarda sıkıntı yaşamamak adına evimizde puan kaybetmek istemiyoruz.

Ligin ilk haftasından buyana ortaya koyduğumuz mücadeleyi bu maçta da sahaya koyduğumuz takdirde istediğimizi alarak ayrılacağımıza inanıyorum. Genç bir takımız ve zaman zaman bireysel hatalar sonucu belirliyor. Her hafta biraz daha tecrübe kazanarak önümüze bakıyoruz. Yarınki maçta da sahada futbolcularım ellerinden gelen mücadeleyi verecekler bundan hiç şüphem yok. Benim bu noktada taraftarlardan isteğim stada gelerek takımlarına doksan boyunca destek vermeleri. Bu tür zorlu maçlarda taraftar desteği çok önemli bizde bu avantajımızı iyi kullanmak için onlara büyük ihtiyaç duyuyoruz. Onlar sadece takımlarına destek versinler futbolcularımda sahada gereken mücadeleyi verecekler inanıyorum ki maç sonunda da galibiyet sevincini hep birlikte yaşarız’ dedi.

İlgili İçerikler

HEMŞEHRİMİZ BEKİR ŞAHİN YARGITAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA SEÇİLDİ

Safa Özhazinedar

Havza’yı Uzatmalarda Yendik, Akkuş’dan Eli Boş Döndük

Safa Özhazinedar

Saat Saat 15 Temmuz Darbe Girişiminde Yaşananlar

Safa Özhazinedar

Esnafla Sohbet Etti, İşçilere İkramda Bulundu

Safa Özhazinedar

Belediye Ekipleri Çim Biçme Çalışmalarına Devam Ediyor

Safa Özhazinedar

Kafkas Derneği Kampanyaya Destek Verdi

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar