Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Eğer; “Mücadelemizin Karşılığını Alamadık”

– Eğer; “Mücadelemizin karşılığını alamadık”

Ladik deplasmanında verdikleri mücadelenin karşılığını alamadıklarını belirten Teknik Direktör Hüseyin Eğer ‘Kazandığımız tecrübeyi her hafta biraz daha artırıyoruz. Ladik deplasmanında da puan için yeterli mücadeleyi verdik ancak son bölümde yediğimiz gollerle mağlup olduk. Ben maç sonunda soyunma odasına girerek bizlere destek veren Başkanımıza teşekkür ediyorum’ dedi.
Sungurlu Belediyespor Teknik Direktörü Hüseyin Eğer, Ladik deplasmanında puana çok yaklaştıklarını ancak son bölümde yedikleri golle mağlup olduklarını söyledi.
Hafta boyunca Ladik Belediyespor maçına çok iyi hazırlandıklarını ve bunun içinde gereken mücadeleyi verdiklerini belirten Eğer ‘Maçın hemen ilk dakikalarında kornerden yediğimiz gollerle mağlup duruma düşmemize rağmen oyundan kopmadık ve oyunda kontrolü ele alıp ardından da beraberlik golünü bulduk.
Bu golden sonra rakibin direncini kırmak adına topa sahip olmak için mücadele etti ve rakibi baskı altına aldık. Bu bölümde yakaladığımız net pozisyonda ise kaleciyi geçen topu savunma çizgiden çıkardı öne geçsek çok farklı olabilirdi. Buna rağmen devreye moralli girdik.
İkinci yarıda rakibe hiç boş alan bırakmadık ve kontrataklarla etkili olmaya çalıştık. Bunda da başarılı olduk. Tam istediğimiz puana çok yaklaşmışken rakibin etkili ismi Danilo’nun mükemmel vuruşu ile bulduğu golle mağlup duruma düştük.
Bu dakikadan sonra beraberlik golü için yüklendin ancak istediğimiz golü bulamadık ve uzatma dakikalarında yediğimiz golle sahadan mağlubiyet ile ayrıldık. Verdiğimiz mücadelinin ve oyunun karşılığını alamadığımzı düşünüyorum. Biz niyetimizi bozmadan grubun güçlü rakiplerine karşı oyunumuzu geliştirmeye devam edip çıkışa geçmek için elimizden gelen çalışmayı ve mücadeleyi vermeye devam edeceğiz. Bu arada rakip takımı da galibiyetinden dolayı kutluyorum’ dedi.
Eğer ayrıca maç sonunda soyunma odasına gelerek futbolculara mücadelelerinden dolayı teşekkür eden ve moral veren başta kulüp başkanı Bahri Sezen ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

İlgili İçerikler

Büyükçınar Son Yolculuğuna Uğurlandı

Safa Özhazinedar

Özkan, “Mehmet Akif Ersoy Unutulmayacak”

Safa Özhazinedar

12 Çiftçiye 60 Adet Büyükbaş Hayvan Dağıtıldı

Safa Özhazinedar

Sungurlu Belediyesi Aşure Dağıtacak

Safa Özhazinedar

Köyhanoğlu “Hocalı Katliamı, İnsanlığın Hafızasına Bir Kara Leke Olarak Kazınmıştır.”

Safa Özhazinedar

Kurban Kesim Yerlerinin Hazırlıkları Tamamlandı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar