Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Eğer, “Maç Oynadıkça Daha İyi Olacağımıza İnanıyorum”

Sezonun ilk maçında sahasında Safranbolu Belediyespor’u 5-0 yenerek çok iyi bir başlangıç yapan Sungurlu Belediyespor’un genç Teknik Direktörü Hüseyin Eğer, rakibin durumundan çok kendi işlerini yapmaya çalıştıklarını ve ilk maçların her zaman zor olduğunu belirterek ‘İlçe ve takım olarak BAL’da ilk maçımız olması nedeni ile gerek sporcularımda gerekse ilçede büyük bir heyecan vardı.
Maça çok istekli başladık ve önde basarak rakibi hataya zorladık bunun karşılığında da iki erken gol bularak 2-0 öne geçtik. Bu gollerden sonra rakibin demorolize olmasından faydalanarak maçı erken bitirmek istedik. Ancak bu bölümde istediğimiz pas trafiğini bir türlü yakalayamadık. Havanında sıcak olması da futbolcuları ister istemez etkiledi..
İkinci yarıda yine istekli ve topla oynamaya çalışan takım görünümündeydik. Üçüncü golden sonra rakibin direnci tamamen kırıldı ve oyunun kontrolünü tamamen elimize geçirdik. Son dakikalarda bulduğu gollerle farklı ve haklı bir galibiyet aldık. Ben sahadaki futbolcularımı tribünde bizlere destek veren taraftarlarımızı yürekten kutluyorum. Şartlar ne olursa olsun sezona galibiyet ile başlamak güzel.
Daha öncede söylediğim gibi bir genç bir takımız ve maç oynadıkça daha iyi olacağımıza inanıyorum, Takımdaki gerek arkadaşlık gerekse takım uyumu çok iyi seviyede. Bu maçın bizi havaya sokmaması gerektiğinin farkındayız.
Ligde asıl mücadelemiz bundan sonra başlayacak. Ben inanıyorum ki bu sene Sungurlu Belediyespor olarak güzel işlere imza atacağız. Bizlere destek veren Sungurlu halkına ayrıca Çorum’dan gelerek destek veren bütün gönüldaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren Safranbolu maçını unutup hafta sonu oynayacağımız Kastamonu maçının hazırlıklarına başlayacağız’ dedi.

İlgili İçerikler

Eğer, ” Başladığımız Gibi Bitiremedik”

Safa Özhazinedar

 Kelepircioğlu, “Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. yılında rahmet ve minnetle anıyorum”

Safa Özhazinedar

Eğer; “Mücadelemizin Karşılığını Alamadık”

Safa Özhazinedar

 “Andımıza” Karşı Çıkanlar Protesto Edilecek

Safa Özhazinedar

Satıcının Olmadığı Kantin Öğrencilere Güveni Öğretti

Safa Özhazinedar

Sungurlu’da Virüs Vakaları Korkutucu Dereceye Ulaştı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar