Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Eğer, “Galibiyeti Kaçıran Taraf Biz Olduk”

Teknik Direktörü Hüseyin Eğer, üstün oynadıkları bir maçta beraberliği uzatma dakikalarında kurtardıkları için mutlu olduklarını söyledi. Rakiplerini tanımak için maç kontrollü başladıklarını belirten Teknik Direktör Hüseyin Eğer rakibin orta sahadaki direncini kırmak için mücadele ettik bunu da tam başardığımız dakikalarda savunmada yaptığımız basit hata sonucunda kalemizde golü gördük.
Buna rağmen oyun disiplinini biran olsun bırakmadık ve oyunda kontrolü elimizde tuttuk. Maçın ikinci yarısında ise tam istediğimiz takım sahadaydı. Gol için inanılmaz bir mücadele verdik ve rakibe hiç bir boş alan ve oynama fırsatı vermedik. Bu bölümde net diyebileceğimiz üç pozisyondan faydalanamadık.
85. dakikada ise ofsayt ile uzaktan yakından alakası olmayan pozisyonda bariz golümüz iptal etti. Son dakikalarda bile paniklemeden topu ayağa oynayarak baskımızı sürdürdük ve uzatma dakikalarda bulduğumuz golle maçta beraberliği sağladık.
Takımım gerçekten bu maçı çok istedi maçın geneline baktığımızda da galibiyeti kaçıran taraf biz olduk diyebilirim. Bütün sporcularımı yaptıkları mücadeleden dolayı canı gönülden kutluyorum. Bizim derdimiz belli her maç daha iyisini yapmak bunun içinde mücadelemizi aynı kararlılık ve istek ile devam edeceğiz’ dedi.

İlgili İçerikler

“Kapınıza Gelmeye Yüzümüz Var”

Safa Özhazinedar

Şahin 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı

Safa Özhazinedar

Başkan Şahiner, Anneler Günü’nde Şehit Annelerini Unutmadı

Safa Özhazinedar

Sungurlu Belediyesi, Yol Çalışmalarına Start Verdi

Safa Özhazinedar

KAYMAKAM YUNUS ATAMAN’DAN MİNİK ÖĞRENCİYE SÜRPRİZ HEDİYE

Safa Özhazinedar

Asgari Ücretin Açıklanacağı Tarih Belli Oldu

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar