Eğer, “Galibiyeti Kaçıran Taraf Biz Olduk”

Sponsor

Teknik Direktörü Hüseyin Eğer, üstün oynadıkları bir maçta beraberliği uzatma dakikalarında kurtardıkları için mutlu olduklarını söyledi. Rakiplerini tanımak için maç kontrollü başladıklarını belirten Teknik Direktör Hüseyin Eğer rakibin orta sahadaki direncini kırmak için mücadele ettik bunu da tam başardığımız dakikalarda savunmada yaptığımız basit hata sonucunda kalemizde golü gördük.
Buna rağmen oyun disiplinini biran olsun bırakmadık ve oyunda kontrolü elimizde tuttuk. Maçın ikinci yarısında ise tam istediğimiz takım sahadaydı. Gol için inanılmaz bir mücadele verdik ve rakibe hiç bir boş alan ve oynama fırsatı vermedik. Bu bölümde net diyebileceğimiz üç pozisyondan faydalanamadık.
85. dakikada ise ofsayt ile uzaktan yakından alakası olmayan pozisyonda bariz golümüz iptal etti. Son dakikalarda bile paniklemeden topu ayağa oynayarak baskımızı sürdürdük ve uzatma dakikalarda bulduğumuz golle maçta beraberliği sağladık.
Takımım gerçekten bu maçı çok istedi maçın geneline baktığımızda da galibiyeti kaçıran taraf biz olduk diyebilirim. Bütün sporcularımı yaptıkları mücadeleden dolayı canı gönülden kutluyorum. Bizim derdimiz belli her maç daha iyisini yapmak bunun içinde mücadelemizi aynı kararlılık ve istek ile devam edeceğiz’ dedi.

Sponsor
Önceki İçerikEv Yandı, Eşyalar Kül Oldu
Sonraki İçerikİleri Saat Uygulamasına İlişkin Karar Resmi Gazete’de Yayımlandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz