Eğer, ” Başladığımız Gibi Bitiremedik”

Rakibin son haftaların çıkışta olması ve moralli çıkması nedeni ile maçın zor geçeceğini bildiklerini belirten Teknik Direktör Hüseyin Eğer ‘Maça takım olarak çok istekli ve arzulu başladık. Rakibimizin özellikle boy avantajı karşısında zaman zaman zorlandık.
İlk yirmi dakika içinde ikisi mutlak üç tane gol pozisyonu bulduk ancak bunları değerlendiremedik. Mazeret olarak söylemiyorum ancak ilk golden önce savunma arkasına atılan topu elle kontrol ederek golü attı ancak hakem görmeyince yapacak bir şey yok. Bu gole rağmen oyunu bırakmadık ve istediklerini maça yansıttık.

Abone Ol

[appbox googleplay com.sungurlutelevizyonu]

Kazandığımız korner atışında biz direğe takıldık dönen top bizim kalede korner oldu ve bu kornerden yediğimiz golle soyunma odasına 2-0 geride girdik. İkinci yarıya daha istekli başlamak istedik ancak hemen ilk dakikada yediğimiz üçüncü gol takım olarak oyun direncimizi kırdı ve rakip istediklerini daha rahat yaptı.
Altınordu takımını tebrik ediyorum. Alınan farklı mağlubiyetin hiç bir şekilde mazereti olamaz. Bu maçı unutup önümüzdeki Çankırı maçını düşünmeye başlayacağız. Sahamızda oynayacağımız bu maçı kazanarak kaybedilen puanları telafi etmek için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz’ dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz