Eğer, ” Başladığımız Gibi Bitiremedik”

Sponsor

Rakibin son haftaların çıkışta olması ve moralli çıkması nedeni ile maçın zor geçeceğini bildiklerini belirten Teknik Direktör Hüseyin Eğer ‘Maça takım olarak çok istekli ve arzulu başladık. Rakibimizin özellikle boy avantajı karşısında zaman zaman zorlandık.
İlk yirmi dakika içinde ikisi mutlak üç tane gol pozisyonu bulduk ancak bunları değerlendiremedik. Mazeret olarak söylemiyorum ancak ilk golden önce savunma arkasına atılan topu elle kontrol ederek golü attı ancak hakem görmeyince yapacak bir şey yok. Bu gole rağmen oyunu bırakmadık ve istediklerini maça yansıttık.

[appbox googleplay com.sungurlutelevizyonu]

Kazandığımız korner atışında biz direğe takıldık dönen top bizim kalede korner oldu ve bu kornerden yediğimiz golle soyunma odasına 2-0 geride girdik. İkinci yarıya daha istekli başlamak istedik ancak hemen ilk dakikada yediğimiz üçüncü gol takım olarak oyun direncimizi kırdı ve rakip istediklerini daha rahat yaptı.
Altınordu takımını tebrik ediyorum. Alınan farklı mağlubiyetin hiç bir şekilde mazereti olamaz. Bu maçı unutup önümüzdeki Çankırı maçını düşünmeye başlayacağız. Sahamızda oynayacağımız bu maçı kazanarak kaybedilen puanları telafi etmek için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz’ dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikEmniyet Müdürü Korkmaz’dan Batıbay’a Ziyaret
Sonraki İçerikÖTV İndirimi Sonrası Hangi Otomobil Ne Kadar Oldu?
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz