Eğer, “Altınordu Deplasmanından Puanla Döneceğiz”

Sponsor

Ligde geçen haftayı bay geçip ve bu süreyi en iyi şekilde değerlendirdiklerini belirten Eğer ‘Grupta alınan sonuçlar ile rakiplerimiz ile aramızdaki puan farkı açılmadı. Yarın oynayacağımız Ordu Altınordu maçında iyi oyun ve tabiki çok iyi mücadele vererek sahadan istediğimizi alarak ayrılmak istiyoruz. Bizler sahada neler yapılması gerektiğini futbolcularımıza en ince detayına kadar anlattık. Onlarda yarın sahada üzerlerini düşeni yapacaklarına inanıyorum.
Bu noktada bir konuyu dile getirmek istiyorum biz sezona ne şartlarda başladığımız herkes tarafından biliniyor. Biz göreve başladığımız günden itibaren hedefimizin ligde kalıcı olmak olduğunu ve alınan her puanın altın değerinde olduğunu söyledi.
Sahada vereceğimiz mücadele ve ortaya koyacağımız oyun bizi üç puana götürmesi bizim için ayrı bir motive kaynağı olacaktır. Tabiki takım olarak her maçımızı kazanmak için mücadele ediyoruz ancak kapasitemizi ve haddimizi bilerek oynamak zorundayız. Biz bu mücadeleye iyi niyetle devam etme gayreti içinde olacağız’ dedi.

Sponsor
Önceki İçerikEryiğit Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
Sonraki İçerikDolar Son Üç Ayın En Düşük Seviyesini Gördü
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz