Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Eğer, “Altınordu Deplasmanından Puanla Döneceğiz”

Ligde geçen haftayı bay geçip ve bu süreyi en iyi şekilde değerlendirdiklerini belirten Eğer ‘Grupta alınan sonuçlar ile rakiplerimiz ile aramızdaki puan farkı açılmadı. Yarın oynayacağımız Ordu Altınordu maçında iyi oyun ve tabiki çok iyi mücadele vererek sahadan istediğimizi alarak ayrılmak istiyoruz. Bizler sahada neler yapılması gerektiğini futbolcularımıza en ince detayına kadar anlattık. Onlarda yarın sahada üzerlerini düşeni yapacaklarına inanıyorum.
Bu noktada bir konuyu dile getirmek istiyorum biz sezona ne şartlarda başladığımız herkes tarafından biliniyor. Biz göreve başladığımız günden itibaren hedefimizin ligde kalıcı olmak olduğunu ve alınan her puanın altın değerinde olduğunu söyledi.
Sahada vereceğimiz mücadele ve ortaya koyacağımız oyun bizi üç puana götürmesi bizim için ayrı bir motive kaynağı olacaktır. Tabiki takım olarak her maçımızı kazanmak için mücadele ediyoruz ancak kapasitemizi ve haddimizi bilerek oynamak zorundayız. Biz bu mücadeleye iyi niyetle devam etme gayreti içinde olacağız’ dedi.

İlgili İçerikler

Efeler 1 Puana Razı Oldu

Safa Özhazinedar

Sungurlu Belediyespor Lidere Boyun Eğdi

Safa Özhazinedar

ERCAN ŞAHİN’İN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Safa Özhazinedar

“Enflasyonla Topyekün Mücadele” Programında Topyekün Fırsatçılık Yaptılar

Safa Özhazinedar

Şahiner Adaylık Açıklamasında Gövde Gösterisi Yaptı

Safa Özhazinedar

Milyonlarca Öğrencinin Merakla Beklediği YKS Sonuçları Açıklandı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar