Efsane Araç Satışa Sunuldu!

Sponsor

Hızlı ve Öfkeli serisinin en yaygın olarak bilinen ve zamanında çok dikkat çeken filmi şüphesiz Tokyo Drift olmuştur. Bu filmde aynı zamanda birçok özel tasarımlı araç da yer almıştı. Bu araçlardan birisi olan 2002 model Nissan 350Z, filmde Drift King takma adı ile bilinen Takashi tarafından kullanılıyordu. Kapalı bir otopark içerisinde drift yarışlarından tanıdığımız bu araç şimdi de İngiltere’de satışa çıktı.

İngiltere’deki Autotrader adlı otomobil alım satım sitesi üzerinde ortaya çıkan otomobil herkesi şaşırtıyor. Çünkü böyle özel bir otomobilin internet üzerinden normal ilan yoluyla satılması oldukça ilginç ve pek karşılaşılmayan bir durum. İlandaki açıklamaya bakılırsa araç Tokyo Drift filminden geriye kalan 2 otomobilden birisi ve birçok modifiyeye sahip.

FOTO GALERİ

Japon modifiye firması Veilside tarafından modifiye edildiği belirtilen araçta özel jantlar, yarış koltukları, sabit arka aks ve 3.5 litrelik V6 motor üzerine eklenmiş bir çift turbo gibi önemli değişiklikler yer alıyor. Arka camından görülen nitro tüpünün ise işlevsiz olduğunu düşünüyoruz. Çünkü ilanda bu konuyla ilgili hiçbir açıklama yok. Yine ilana göre bu Nissan 350Z 11.000 mil yani 17.700 km yol yapmış durumda. 99 bin pound’luk satış fiyatı ise 134.000$’a tekabül ediyor.

Sponsor

Aracı satan firma ise İngiltere’nin Nottinghamshire bölgesinde yer alan AutoLogix Ltd adlı bir şirket. Bu firmanın portföyünde birçok lüks ve spor otomobil yer aldığı da görülüyor. Fakat bu Tokyo Drift’e ait olduğu iddia edilen Nissan 350Z’nin filmde kullanıldığına dair bir belge veya belgelerin satıcının elinde olup olmadığı bilinmiyor.

Sponsor
Önceki İçerik(FOTO GALERİ) Kontrolü Kaybetti Bariyerlere Çarptı : 3 Yaralı
Sonraki İçerikAşutoğlu; “Oy veren, vermeyen herkese teşekkür ediyorum”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz