EFELERDEN DERBİ ÖNCESİ ÖNEMLİ GALİBİYET

Sponsor

Türkiye Erkekler 2. Voleybol Ligi’nde mücadele edecek olan temsilcimiz Sungurlu Belediyespor, ilk hazırlık maçında 2. Lig takımlarından Hürriyet Endüstri Meslek Lisesi’ni 3-1 yenmeyi başardı.

İLK HAZIRLIK MAÇINI 3-1 KAZANDILAR

17 Ekim’de Çorum’da, Çorum Belediyesi ile karşılaşacak olan temsilcimiz Sungurlu Belediyespor, derbi öncesi hazırlık maçı düzenledi. Kayseri’de 2. Lig 4. Grupta mücadele edecek olan Hürriyet Endüstri Meslek Lisesi ile karşı kaşıya gelen Sungurlu Belediyespor, karşılaşmadan 3-1 galibiyetle ayrılarak derbi öncesi moral buldu.

Sungurlu Belediyespor Başantrönörü Mustafa Özdemir, “Kayseri’den 3-1 galibiyetle dönüyoruz. Bize yakın ilgi gösteren Fuat hocam ve Metin hocama teşekkür ediyor, 2. ligde kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikYOLUN KARŞISINA GEÇMEYE ÇALIŞAN ÇOCUĞA OTOMOBİL ÇARPTI
Sonraki İçerik“KARDEŞ BULUŞMASINA SİYASET KARIŞTIRMAK ÇOK AYIP”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz