EFELER’DE İKİNCİ YARI BAŞLIYOR

Sponsor

Türkiye ikinci voleybol Ligi’nde ilimizi ve ilçemizi temsil eden Sungurlu’nun Efeleri 2. yarı maçlarına başlıyor.

Sungurlu Belediye voleybol takımı baş antrenörü Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada; Türkiye 2. Voleybol ligi 2 grupta mücadele ediyoruz. İlk devreyi istediğimiz bir sonuçla bitirdik, 24 Ocak 2021 Pazar günü saat: 14.00’de kendi sahamızda Ankara’nın güçlü takımlarından SGK ile ikinci yarının ilk maçını oynayacağız” dedi. Hedefimiz bu maçı kazanarak ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz diyen Özdemir, bunun içinde çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir. Gruptaki takımlar yeni transferler yaptı, ikinci yarı maçlarımız çok zor geçecek, ilk 3 takım play off oynayacak ve son sıradaki takım ligden düşecek, bu sebeple kıran kırana maçlar oynanacak. Özdemir, bizim de hedefimiz ilk 3 takım arasına girerek play off oynamak, sakatlıklar ve eksikliklere rağmen mücadelemizi sonuna kadar devam ettireceğiz.

24 Ocak 2021 Pazar günü Saat: 14.00’de Efelerin SGK ile oynayacağı ikinci yarının ilk maçı Sungurlu Televizyonu Facebook sayfasından Canlı yayınlanacaktır.

Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e sözümüz var bu takım bu ligde kalıcı olacak ve derece yapacak, sözümüzü tutmak için çalışmalarımızı ve programlarımızı özenle yaptık ve uyguluyoruz diye söyledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik2 JANDARMA EVLENDİ MUTLULUKLAR DİLERİZ
Sonraki İçerikTEMSİLCİMİZ 2. YARIYA GALİBİYETLE BAŞLADI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz