EFELER ZOR MAÇ İÇİN ANKARA’YA GİDİYOR

Türkiye 2.voleybol Ligi'nde 2. grupta mücadele eden Sungurlu’nun Efeleri, grup lideri Anadolu Voleybol takımı ile zorlu bir maça çıkacak. Bu maç için hafta sonu Ankara’da olacak olan Efeler pazar günü saat 15.30’da oynayacağı bu önemli maç için gerekli hazırlıklarını tamamladı.

Sponsor

Türkiye 2.voleybol Ligi’nde 2. grupta mücadele eden Sungurlu’nun Efeleri, grup lideri Anadolu Voleybol takımı ile zorlu bir maça çıkacak. Bu maç için hafta sonu Ankara’da olacak olan Efeler pazar günü saat 15.30’da oynayacağı bu önemli maç için gerekli hazırlıklarını tamamladı.

Türkiye 2.voleybol Ligi'nde 2. grupta mücadele eden Sungurlu’nun Efeleri, grup lideri Anadolu Voleybol takımı ile zorlu bir maça çıkacak. Bu maç için hafta sonu Ankara’da olacak olan Efeler pazar günü saat 15.30’da oynayacağı bu önemli maç için gerekli hazırlıklarını tamamladı. Mustafa Özdemir
Mustafa Özdemir

Voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Hafta sonu oynayacağımız Anadolu Voleybol kulübü takımı Play Of’u garantilemek için sahaya çıkacak, bizde Sungurlu’da yendiğimiz rakibimizi tekrar yenmek için sahada olacağız dedi. Özdemir, yenilgisiz olan rakibimizi ilk biz yendik, bundan dolayı bize karşı çok daha dikkatli oynayacaklar, transferler yaptılar, onların hedefleri 1. Lige çıkmak bizde, bütün maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Zorlu bir karşılaşma olacak, bütün gücümüzle mücadele edeceğiz. Sungurlumuzu en güzel şekilde temsil edeceğiz diyen Özdemir, bu maçlarda en büyük kazancımız kendi alt yapıdan yetiştirdiğimiz gençlerimizi bu maçlarda oynatarak onları kazanmamız olmuştur. Gelecek sezonlarda bu gençlerimizden çok büyük katkılar alacağız, bu gençlerimizi büyük takımlarda göreceğiz, bundan dolayı da çok gururluyuz diye açıklamada bulundu.

Hafta sonu Pazar günü 15.30’da Beştepe Voleybol Salonu’nda oynanacak olan Sungurlu Belediyespor- Anadolu Voleybol takımı karşılaşması Voleybol TV’den canlı olarak yayınlanacaktır.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOTOMOBİL SU KANALINA DEVRİLDİ
Sonraki İçerikHEMŞEHRİMİZ SİNAN MUSLU ŞUBE MÜDÜRÜ OLDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz