Efeler Zonguldak Maçına Hazırlanıyor

Sponsor

Türkiye 2. Voleybol ligin de Çorum’u temsil eden Sungurlu’nun Efeleri hafta sonu oynayacağı Zonguldak DSİ maçının çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Baş antrenör Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada; “Geçen hafta lige iyi bir başlangıç yaptık, deplasmanda Ankara’nın güçlü ve köklü takımlarından SGK’yı 3-1 gibi güzel bir skorla mağlup ettik ve 3 puanı aldık” dedi.

Özdemir, ilk maçlar her zaman stresli ve zorlu geçer, bizde bunun bilincinde olduk ve az hata yaparak maçı kazandık. Bu hafta pazar günü güçlü bir takım Zonguldak DSİ takımını Sungurlu’da konuk edeceğiz. Uzun ve tecrübeli sporculardan oluşan rakibimizin hedefi play off oynamak, bizde genç efelerle mücadele ediyoruz. Kendi evimizdeki bu karşılaşmayı kazanmak ve yolumuza iyi bir şekilde devam etmek istiyoruz diye söyledi.

Geçen hafta oynadığımız maçta ki hatalarımızı bu karşılaşmada daha aza indirgemek istiyoruz diyen Özdemir, çünkü takımlar denk bir görünüm sergiliyorlar bu yüzden maça daha iyi hazırlanan rakibini daha güzel analiz yapan ve az hata yapan takımlar bu maçları kazanıyor, bizde bunu bilincindeyiz ve çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz diye konuştu.

Sponsor

MAÇA 25 KİŞİ SEYİRCİ ALINACAK

Pandemi dolasıyla kulübün belirlediği 25 kişi seyirci alınmasına izin verilecek ve seyirci isimleri salon kapısında kontrol edilerek içeri alınacağı öğrenildi.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Süne Sürvey Çalışmaları Başladı
Sonraki İçerikYörüklü Cami Doğa ve Tarih Turizmine Kazandırılacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz